Прямі кухні: фото найкращих планувань з гарним дизайном

Прямі кухні – все від планування до дизайну кухні, реальні фото-приклади зонування та поради, який вибрати колір

Як можна перетворити невелике приміщення, щоб вийшло функціонально, зручно, практично.

Дизайн прямої кухні найчастіше використовується при оформленні кімнати. Розбираємось у лінійному плануванні та його особливостях.

Що таке пряма кухня

Спосіб розміщення меблевого гарнітуру та побутової техніки з плитою та мийкою вздовж однієї стіни називається прямим. Це найпростіший, компактний, лаконічний стиль, що відрізняється тим більше великою різноманітністю стилів, оформленням та наповненістю дрібними деталями та аксесуарами.

Практично виглядає в невеликих приміщеннях, має достатню місткість. Спосіб розміщення по одну стіну не є поодиноким. Також поширений варіант кухонь у два ряди паралельно.

Ідеально вписується в кімнату будь-якої площі, довгі, квадратні та прямокутні. Решта простору кухні відводиться під столову зону, в якій можна розмістити холодильник, диван або м’який куточок, обідній стіл з табуретами.

На фото кухні з прямим плануванням наочно представлено кілька типових та дизайнерських варіантів, які можна використовувати на власній кухні.

Невеликі зміни з урахуванням особливостей приміщення та індивідуальних побажань замовника зможуть повністю перетворити кімнату відповідно до її призначення.