Темна кухня: 150 фото ідей красивого дизайну темної кухні

Темна кухня: правила оформлення та дизайну, вибір кольору інтер’єру. 150 фото прикладів та поєднань темних кольорів на кухні

Чорний, сірий, білий — усі ці кольори та їхні відтінки останнім часом дуже популярні. Така колірна гама відразу робить інтер’єр стильним і сучасним, причому це працює навіть зі старими або взагалі антикварними меблями.

Багато хто відразу подумає про стиль лофт, проте необов’язково дотримуватися всіх канонів лофта, щоб ваша кухня виглядала стильно та цікаво.

Яка може бути темна кухня

Поговоримо про варіанти комбінації темних тонів:

  1. Чорно білий. Найнеординарніше поєднання для звичайної квартири;
  2. Темна кухня. Тут вже необов’язкові такі екстремальні поєднання як чорно-білий, добре виглядатиме комбінація кольорів мокрий асфальт і світло-сірий, також підійдуть темно-фіолетовий, темно-зелений;
  3. Світло-темна кухня. Якщо ви не любитель занадто темних тонів, вас може зацікавити поєднання світло-сірого та білого кольорів.

Є ще маса варіацій кольорів для створення дизайну темної кухні, ми розглянемо лише найпопулярніші та найпростіші в реалізації. При створенні такого інтер’єру дуже важливими є меблі — її кольори повинні відповідати колірній гамі стін приміщення.


image description