Новинки дизайну кухні 2024 року: 200 фото ідей та новинок оригінального оформлення кухні

Новинки дизайну кухні 2024 року – огляд кращих ідей поєднання кольору, стилю та дизайну в оформленні кухні (200 фото)

До моди можна ставитися по-різному, але сучасний та модний дизайн кухні може вразити навіть тих, хто не стежить за свіжими тенденціями. У Мілані та Парижі щороку відбуваються виставки інтер’єрів, які змушують переосмислити сучасний дизайн.

Останні тенденції, натхненні незмінним мінімалізмом, надихають на ремонт та оновлення такого важливого місця в будинку, як кухня.

На фото новинок дизайну на кухні представлені різні варіанти на будь-який смак.

Кухня: модні тенденції 2024

Саме мінімалізм є важливим стилем, який диктує свої правила сучасному дизайну. Кухня стає простішою – монолітні конструкції, відсутність декору, кілька базових кольорів.

Аскетизм може межувати з розкішшю, якщо додати в інтер’єр дорогі фасади, стильні змішувачі та якісну кухонну техніку.

Класика, хай-тек, прованс, Лофт та багато інших стилів проробляються під впливом мінімалізму.Сучасний дизайн кухні-вітальні – це відмова від типових кухонних матеріалів, наприклад, фартух замінюється деревом, білим глянцевим фасадом або натуральним каменем. Кухня більше нагадує вітальню, а всі побутові предмети ретельно приховані у ящиках, шафах та на полицях.

«Розумна техніка» стає все більш затребуваною в сучасному дизайні. Автоматизована побутова техніка з корисними функціями набирає обертів. Управління за допомогою пультів та смартфонів, багатофункціональні прилади – все це також у тренді та на хвилі популярності.