Рейтинг посудомийних машин 2024 року – огляд найкращих моделей за відгуками

Рейтинг посудомийних машин – найкращі моделі у співвідношенні ціни та якість на думку експерта

Багато господарок проводять на кухні дуже багато часу. Приготування їжі, миття посуду та прибирання втомлюють і не дають змоги відпочити, але сучасні технології здатні вирішити цю проблему.

Посудомийна машина – один із найкращих помічників на кухні, який самостійно миє, чистить та сушить посуд без стороннього втручання. Придбавши такий побутовий прилад, можна звільнити більше часу для дозвілля і не впадати в паніку при виді гори посуду в мийці.

Переваги посудомийних машин

 • Економія води – посудомийна машина заощаджує воду вчетверо в порівнянні з ручним миттям.
 • Якісне миття та просушка посуду – агрегат чудово справляється з будь-якими забрудненнями, а наявність вбудованого вентилятора з високою температурою висушує посуд, не залишаючи на ньому розводів.
 • Мінімальні витрати сил і часу – ця побутова техніка дійсно допомагає заощадити багато часу, що дуже цінується сучасними господинями.

По фото посудомийних машин можна побачити відмінності моделей та великий вибір техніки з необхідними функціями на будь-який смак.

Рейтинг вбудованих посудомийних машин

Існує рейтинг вбудованих посудомийних машин, до яких входять найпопулярніші та найпопулярніші моделі серед споживачів.

Ця техніка має масу переваг, тому вони вважаються найкращими серед своїх конкурентів.

 • Вбудована посудомийна машина Bosh SMV 24 AX 00 K – переваги цієї техніки полягає в тому, що вона виконана з якісних матеріалів, а внутрішня камера виготовляється з нержавіючої сталі. Це повногабаритна посудомийна машина, яка містить дванадцять комплектів посуду. Багато споживачів ставлять її на перше місце за співвідношенням якості та ціни, тому ця машина очолює рейтинг.
 • Maunfeld MLP-12 B – англійська посудомийна машина, яка дуже економічна у використанні. Вона відноситься до повнорозмірних моделей і вміщує чотирнадцять комплектів посуду. Якість миття та споживання води відноситься до вищого класу, можна вибрати сім програм миття, включаючи миття експрес.

У рейтинг вбудованих посудомийних машин також входить Bosh Serie 4 SMV 44 RX 00 R, яка відрізняється безшумною роботою. Вона відноситься до повногабаритних моделей і містить тринадцять комплектів посуду.

Ця посудомийна машина чудово справляється навіть з листами і каструлями, а також відповідає всім європейським екологічним стандартам.


Вузькі вбудовані посудомийні машини

Вузькі посудомийні машини дуже компактні, вони дозволяють заощадити місце на кухні і чудово вписуються в невелику площу.

 1. SiemensSR 65 MO 81 – якісний агрегат від німецького виробника, який має набір зручних функцій. У машину вбудовані сенсори чистоти, тому вона відмиває посуд на найвищому рівні. Незважаючи на те, що ця вузька посудомийна машина, вона дуже містка, вміщуючи десять комплектів посуду.
 2. Electrolux ESL 94200 LO – одна з найкращих посудомийних машин 45 см. Вона славиться такими якостями, як простота та надійність, до того ж ця машина має оптимальний набір програм та економно витрачає воду. Хороша якість підкріплюється доступною ціною, а зручність у використанні приваблює споживачів, які не потребують великого набору функцій.
 3. Weissgauff BDW 4140 D – очищає навіть найбрудніший посуд і чудово економить місце на кухні. Вона містить десять комплектів посуду, а також має безліч робочих програм, включаючи експрес-мийку.

Особливі посудомийні машини

 1. Bosh Serie 4 SMS 44 GW 00 R – стильна, акуратна та добре продумана модель, яка очолює рейтинг. Вона має відмінну організацію внутрішнього простору і включає чотири зручні програми, також є функція відкладеного старту.
 2. Asko D 5436 W – дана модель відноситься до люксових і має неабияку вартість. Але її головна перевага полягає в тому, що вона чудово справляється зі своїми обов’язками. Вона функціональна та містка, має безліч різних програм і справляється навіть із засохлими частинками їжі.
 3. Ariston HFO 3C23 WF – відноситься до середнього цінового сегмента. Вона безшумно працює і вважається однією з тихих моделей. Якість миття посуду на найвищому рівні, вона чудово справляється з будь-якими забрудненнями.

Види посудомийних машин

Посудомийні машини діляться за типами установки – вбудовувані та окремі. Повногабаритні агрегати мають ширину 60 см, а вузькі — 45 сантиметрів.

Вбудовувані посудомийні машини можна назвати найпопулярнішими, вони ховаються за фасадом і добре економлять місце на кухні.Для монтажу такої машини необхідно викликати майстра, але кінцевий результат порадує всіх господарок.

Посудомийні машини, що окремо стоять, дуже стійкі і прості в монтажі. Вони відрізняються універсальним дизайном та не вібрують під час роботи. Як правило, такий вид машини коштує дорожче, ніж техніка, що вбудовується.

Машини, що окремо стоять, менш місткі, ніж повногабаритні, але у них є можливість регулювання розміру кошика.

Корисні функції посудомийних машин

 • Якість миття посуду поділяється на класи. А+ та А++ означає, що посуд відмивається до ідеальної чистоти. А значить, що посуд відмивається досить добре. Для миття застосовуються спеціальні таблетки для посудомийної машини, які виготовляються різними виробниками.
 • Посудомийна машина може мати функцію захисту від протікання, вона може бути частковою або повною.
 • Корисна функція – безшумність, вона дозволяє машині працювати без зайвого шуму. Це важливо для тих, у кого кухня об’єднана з вітальнею.
 • Турбо сушіння – функція сушіння також важлива для багатьох господинь, після миття та сушіння посуд достатньо буде викласти та розкласти по місцях.Про кухонні рушники для посуду можна забути, що заощадить місце і зробить кухню ще чистішим.
 • Програми та функції – наявність спеціальних програм дозволяє розширювати можливості посудомийних машин до максимуму.

Фото кращих моделей посудомийних машин