Стіл для маленької кухні: 135 фото найкращих ідей дизайну з варіантами розміщення на кухні

Стіл для маленької кухні: приклади розміщення на невеликій кухні. 135 фото моделей обідніх столів з гарним дизайном

Вибираючи кухонний стіл для маленької кухні, варто вибирати компактні столи, щоб вони не займали надто багато простору.

Навіть якщо кухня маленька, потрібно підійти з відповідальністю при виборі, щоб стіл добре вписався в маленьку кухню.Вибираємо стіл

При покупці столу враховуйте деякі особливості, такі як: які розміри у вашої кухні, скільки людей проживає в квартирі і як часто до вас приходять в гості.

Які форми столів є

Кухонні столи можуть бути як прямокутними, круглими, так і кутовими, напівкруглими та квадратними. Розглянемо кожну форму по порядку.

  • Прямокутний стіл, що найчастіше зустрічається в кожній сім’ї.Але такий стіл не варто вибирати, якщо у вас не дуже велика кухня. Незважаючи на те, що прямокутний стіл добре ставлять до стіни, для невеликих приміщень вибирайте різні форми.
  • Квадратний стіл зазвичай розміщують в кутку, він не займе багато площі на кухні. На заміну першого варіанта краще купіть такий стіл, він замінить вам всі інші варіанти столів.
  • Круглий стіл, краще ставити в середину кухні. Його перевагою є здатність розширювати розміри кімнати. Круглі столи підійдуть для будь-якого інтер’єру кухні і до того ж зачепитися ногою за нього неможливо, адже вони не мають кутів.
  • Напівкруглий стіл, займе мінімум місця на вашій кухні і його можна ставити до стіни.
  • Кутовий стіл, якнайкраще підійде для сім’ї, що складається з трьох людей. Для найтісніших приміщень це найвдаліший варіант.