Бежева кухня: 150 фото ідей дизайну кухні у бежевих відтінках

Бежева кухня: приклади успішного дизайну. 150 фото ідей поєднання бежевих тонів в оформленні кухні в сучасному та класичному стилі

Ідеальним кольором для дизайну кухні стане бежевий. Він має широку палітру відтінків, які припадуть до смаку абсолютно всім.

Саме завдяки цьому тону можна підібрати дизайн кухні, використовуючи не тільки цей колір, але й доповнити палітру іншими яскравими тонами.

Бежевий колір на кухні (плюси та мінуси)

На кухні кожен проводить багато часу, тут відбувається ранковий сніданок, обід, зустріч після важкого робочого дня за вечерею, вечірній чай та миле спілкування з близькими, а також приготування їжі.

Саме тому хочеться, щоб вона була стильною, затишною і красивою, радувала не лише домочадців, а й гостей. Велику роль у цьому відіграє правильне колірне рішення, наприклад, кухня в бежевих тонах.

На сьогоднішній день цей колір користується великою популярністю завдяки своїм позитивним характеристикам:

  • Цей колір довгий час залишиться актуальним і не скоро залишить лідируючі позиції;
  • Прекрасно поєднується з іншими колірними рішеннями;
  • Завдяки цьому кольору, кімната набуває затишку та комфорту;
  • Підходить для будь-якого стилю, починаючи від класичного, закінчуючи хай-теком;
  • Допомагає візуально розширити простір, завдяки чому застосовується у невеликих приміщеннях;
  • Є різноманітна відтінкова палітра.












Крім переваг бежевий колір має кілька особливостей:

  1. Його відносять до спокійних тонів, які надають інтер’єру затишку, заспокоєння, спокою.
  2. Цей вид відтінку є за фен-шу ознакою радості, стабільного становища, позитивних емоцій і при цьому колір зовсім не впливає на те, в якій кімнаті він буде використаний.
  3. Біжево-коричнева кухня, завдяки цьому поєднанню кольорів стане набагато світлішою і просторішою, що візуально позначиться на самому приміщенні.

Цей тон вважається нейтральним кольором і тому його застосовують як базовий відтінок, доповнюючи необхідними яскравими акцентами.


Де на кухні можна застосувати бежевий колір

Застосувати беж можна абсолютно по-різному. Якщо його як основний відтінок, то можливі різні варіанти. Наприклад, якщо меблі на кухні будуть у бежевому тоні, тоді все інше (штори, шпалери) мають бути іншого відтінку.

Також можливе поєднання двох кольорів у самому гарнітурі – верх буде бежевим, а низ на кілька відтінків темніший. Наприклад, можна зробити фартух чорного або коричневого кольору, а можна і стільницю.

У більшості випадків у дизайні бежевої кухні використовуються шпалери у бежевому кольорі. Дане рішення ідеально підійде як для маленької кухні, так і для значних розмірів їдальні. У великому приміщенні можна наголосити на темні тони.












Якщо рішення впало на те, щоб використовувати в дизайні кухні бежевий колір, необхідно врахувати кілька важливих моментів:

  1. Відтінок може використовуватися як базовий для обклеювання стін шпалерами даної колірної гами від теплого до холодного відтінку. Впливає і освітлення: там, де сонячні промені не дуже прямі, хорошим вибором виявляться м’які текстури з рельєфом, а гладку поверхню краще використовувати на світлих місцях.
  2. Важливо, щоб стіни та кухонні меблі не виявилися одного тону – через це все зливатиметься і здаватиметься нудним, одноманітним. Бежевий непогано поєднується з іншими відтінками, але світлими чи темними? Зверніть увагу на розмір кухні.
  3. У приміщенні в сіро-бежевій кухні біла стеля буде виглядати дуже непогано. А якщо скористатися світло-блакитним кольором, то в атмосфері з’явиться легкість. Жовтий тон у поєднанні даватиме тепло. Бузковий теж буде цікавим поєднанням разом із бежевим.
  4. Пол правильніше зробити з натуральних матеріалів і тонів. Кам’яний чи дерев’яний стане чудовим рішенням. Чудовим виявиться його темний відтінок, якщо стіни світло-бежеві. Якщо ж шпалери темні, все має бути навпаки. При виході приміщення на північний бік, не кладіть кахель на кухонну підлогу – це зробить кухню холодною та порожньою.
  5. Для бежевої кухні важливі стільниця, а також фартух. Як говорилося вище, камінь добре поєднується з бежем, так що стільницю краще вибрати з нього. А фартух нехай буде під її тон. Однак, якщо стільниця надто темна, майже чорна, то білий фартух цілком непоганий.
  6. Під час вибору мийки та змішувача варто приділити увагу не тільки на їх колір, а й на загальний інтер’єр приміщення. При сучасному дизайні використовують хромовані вироби, для класики – мідні або жовтуваті раковини і змішувачі.
  7. Все на кухні має гармоніювати один з одним, починаючи від витяжки і закінчуючи меблями. Холодильник, на відміну від інших елементів декору, можна задекорувати.
  8. За умови, якщо в інтер’єрі використовуються бежеві меблі, то стіни кухні в бежевих кольорах повинні бути іншого відтінку. Це також стосується і меблювання кімнати. Якщо кухня розробляється в класичному стилі, то можна використовувати меблі з деревини. Якщо це сучасна кухня, то тут підійде стільниця їхнього каменю чи скла.
  9. Залежно від квадратур приміщення можна поставити диван на кухню – це зробить обстановку більш комфортною та затишною. У меншому приміщенні цього можна досягти за допомогою невеликих декоративних подушечок на стільцях та табуретах.
  10. Для акценту можна використовувати яскраві моменти, наприклад, ваза з квітами, посуд на полицях, барвисті рушники, штори, подушки. Бежевий відтінок здатний не лише підкреслити, але й надати колориту загальному інтер’єру.
  11. Тканина для штор та скатертини можна використовувати в тих самих натуральних тонах. Якщо хочеться внести в дизайн кухні трохи свіжості та ніжності, тоді найкраще використати додатковий декор – підноси, кошики, мережива та бавовна у текстильних виробах.












Який стиль найкраще вибрати

Біжова кухня в інтер’єрі може бути різноманітна завдяки набряку кольору, який ляже в основу.Бежевий відтінок підходить для багатьох стилів, наприклад:

  1. Класичний. Цей стиль додасть загальному дизайну не лише шику, а й спокою, умиротворення.
  2. Без модерну, мінімалізму, хай-теку просто неможливо уявити собі біло-бежеву кухню, яка ідеально поєднується з чорними і сірими тонами.
  3. Арт-деко. Тут можна пограти різними фактурами, які значно збагачують загальний декор, тим більше якщо стіни будуть на кілька тонів темнішими.
  4. Стиль Японії. У цьому випадку загальна колірна гама доповнюється спокійними відтінками.
  5. Стиль кантрі. У цьому випадку, якщо судити по фото бежевих кухонь, можна застосувати обробку бежевого кольору або кольорами природного тону, природних матеріалів.

Бежевий стиль в інтер’єрі кухні – це однозначно вигідне та доцільне рішення.

Завдяки цьому рішенню можна підібрати саме той колір, який необхідний саме певному замовнику. Також можливе значне використання різних стилів, фактур, що вигідно впливають на інтер’єр приміщення.

Фото бежевої кухні