Бежева кухня: 150 фото ідей дизайну кухні у бежевих відтінках

Бежева кухня: приклади успішного дизайну. 150 фото ідей поєднання бежевих тонів в оформленні кухні в сучасному та класичному стилі

Ідеальним кольором для дизайну кухні стане бежевий. Він має широку палітру відтінків, які припадуть до смаку абсолютно всім.

Саме завдяки цьому тону можна підібрати дизайн кухні, використовуючи не тільки цей колір, але й доповнити палітру іншими яскравими тонами.

Бежевий колір на кухні (плюси та мінуси)

На кухні кожен проводить багато часу, тут відбувається ранковий сніданок, обід, зустріч після важкого робочого дня за вечерею, вечірній чай та миле спілкування з близькими, а також приготування їжі.

Саме тому хочеться, щоб вона була стильною, затишною і красивою, радувала не лише домочадців, а й гостей. Велику роль у цьому відіграє правильне колірне рішення, наприклад, кухня в бежевих тонах.

На сьогоднішній день цей колір користується великою популярністю завдяки своїм позитивним характеристикам:

  • Цей колір довгий час залишиться актуальним і не скоро залишить лідируючі позиції;
  • Прекрасно поєднується з іншими колірними рішеннями;
  • Завдяки цьому кольору, кімната набуває затишку та комфорту;
  • Підходить для будь-якого стилю, починаючи від класичного, закінчуючи хай-теком;
  • Допомагає візуально розширити простір, завдяки чому застосовується у невеликих приміщеннях;
  • Є різноманітна відтінкова палітра.
Крім переваг бежевий колір має кілька особливостей:

  1. Його відносять до спокійних тонів, які надають інтер’єру затишку, заспокоєння, спокою.
  2. Цей вид відтінку є за фен-шу ознакою радості, стабільного становища, позитивних емоцій і при цьому колір зовсім не впливає на те, в якій кімнаті він буде використаний.
  3. Біжево-коричнева кухня, завдяки цьому поєднанню кольорів стане набагато світлішою і просторішою, що візуально позначиться на самому приміщенні.

Цей тон вважається нейтральним кольором і тому його застосовують як базовий відтінок, доповнюючи необхідними яскравими акцентами.