Жовта кухня: ТОП-150 фото новинок дизайну та красивих поєднань жовтих відтінків в інтерєрі кухні

Жовта кухня: ідеальне поєднання відтінків жовтого кольору в дизайні кухні (фото-добірка з гарними варіантами)

Успішно підібрана кольорова гама для кухні — один із основних критеріїв, від якого відштовхуються у своєму рішенні дизайнери інтер’єру. Жовтий колір асоціюється із сонячним світлом, літнім теплом.

Він піднімає настрій зимовими холодними вечорами й восени похмурий час. Кухня в жовтому кольорі має низку переваг перед іншими колірними комбінаціями насамперед через позитивний настрій та вплив на апетит.Особливості оформлення та стилі

Якщо йдеться про кухню в жовтих кольорах, це не має на увазі моноцвіт. Сонячні фарби можуть бути акцентом в інтер’єрі фартух, штори, стільці, інші елементи декору.

Надмірне використання моноцвіту говорить про несмак і невміння прикрашати простір. Тому спочатку потрібно визначити, які предмети або елементи декору будуть жовтого відтінку.

Освітлення простору також відіграє важливу роль у виборі основного та додаткового кольору. Якщо приміщення розташоване на південній стороні будинку, вибір кольору (його інтенсивність) може бути будь-яким. На північній стороні, де недостатньо природного освітлення, бажано вибирати світліші відтінки.

В інтер’єрі жовтої кухні добре виглядають кімнатні рослини. Якщо приміщення з високими стелями, можна поставити декоративну пальму або папороть з розлогим листям.