Червона кухня: 150 фото ідей поєднання червоного кольору в дизайні інтерєру кухні

Червона кухня – ексклюзивні приклади дизайну кухні в червоних тонах, фото огляд яскравих поєднань для сучасного інтер’єру

Кухні червоних кольорів зустрічаються досить рідко. Цьому провиною є стереотип про те, що червоний колір символізує агресію, проте насправді все зовсім не так.

При використанні цього кольору при оформленні кухні, він здатний сприяти появі апетиту та гарного настрою. Це один із найяскравіших природних відтінків, який може ідеально підійти фактично у будь-якому стилі.

Варто звернути увагу також на велику різноманітність відтінків, починаючи від блідих варіацій, до глибших, навіть бордових відтінків. На фото червоної кухні чітко видно, що крім цього кольору можна використовувати і цілий ряд інших, які відмінно доповнюватимуть і розбавлятимуть яскравий колір своєю присутністю.

Для того, щоб правильно оформити кухню в цьому кольорі, необхідно спочатку все ретельно прорахувати, тому що не можна допустити перенасичення кімнати цим кольором.

Застосування

Кухні червоних кольорів не такі однозначні, як це може здатися на перший погляд. Через велику кількість відтінків вони можуть ідеально вписатися фактично в будь-який стиль, акуратно доповнюючи його, вносячи унікальність і неповторність в інтер’єр всього будинку.
Червоний колір також асоціюється з порядком та точним розташуванням усіх предметів в приміщенні. Саме тому дуже важливо все ретельно прорахувати, тільки тоді такий інтер’єр виглядатиме чудово.
Червоний колір у сучасному стилі

На перший погляд може здатися, що дизайн червоної кухні у сучасному стилі буде дуже складним. Це пояснюється тим, що дуже часто під цей стиль підбирають спокійні кремові тони, які ідеально підкреслюють прямі лінії та правильні геометричні фігури.

 • Однак червоний колір здатний зробити це нітрохи не гірше, а навіть навпаки, надати свіжості стилю, відкривши його нові сторони.
 • Сучасний стиль характерний глянцевими поверхнями та використанням пластику як оздоблювальний матеріал кухонних гарнітурів.
 • Багато в чому цей стиль схожий з хай-теком і навіть має посилання на класичний мінімалізм.

Можна вважати, що це середня ланка серед мінімалістичних стилів, яка ідеально поєднує у собі гарний зовнішній вигляд та велику функціональність.Варіанти оформлення

Найпопулярнішим поєднанням є червоно-біла кухня. У той час як червоний колір символізує активність і щось світле, несподіване, білий колір налаштовує на спокій та умиротворення.

 • Таким чином, використовуючи їх тандем вдається створити ідеальну атмосферу на кухні, вона відмінно підходитиме для сімейних вечерь та прийому гостей.
 • Також варто враховувати, що білий колір один із небагатьох, який ідеально поєднується фактично з будь-яким іншим кольором, саме тому така пара набула широкої популярності у дизайнерів.

Лофт

Розглядаючи кухню в червоному кольорі в стилі лофт, варто розуміти, що сам стиль символізує американський стиль середини 50-х років, який був особливо популярний у великих містах.

Для тих, хто любить той історичний період, такий варіант оформлення підійде ідеально. На сьогоднішній день цей стиль знову набирає популярності, витісняючи складніші напрямки.

Відмінною рисою цього стилю є невелика грубість. Це зумовлено тим, що сам стиль був сформований у той час, коли офісні приміщення активно переробляли у житлові, через це зберігалася деяка недбалість та жорсткі, прямі лінії у всьому.

 • Допускається наявність необроблених, непокритих стін або стель, комунікацій на увазі.
 • Самі комунікації необхідно убезпечити та привести у відповідний вигляд, щоб вони добре вписувалися в загальний стиль інтер’єру.
 • За допомогою такого підходу можна перетворити навіть звичайнісіньку кухню на щось дуже гарне, незвичайне та функціональне.
 • Також перевагою цього стилю є постійний доступ до комунікацій, що дозволяє в короткий час проводити ремонт труб та подібні процедури.

Червона кухня в інтер’єрі лофта цілком може бути зонована, якщо площа приміщення дозволяє це зробити. Дуже часто вона об’єднується з вітальнею, і половина стіни заповнюється будь-яким кухонним гарнітуром або великою шафою, яка візуально розділяє приміщення.

У стилі лофт цілком можна зробити чорно-червону кухню, але тільки в тому випадку, якщо приміщення досить просторе, бо темні відтінки можуть візуально звужувати їх.

При цьому червоний колір повинен виступати в ролі основного, у той час як чорний тільки підкреслюватиме певні деталі інтер’єру та декору на кухні.

Поп-арт

Сьогодні майже не зустрінеш кухні червоних кольорів, оформлених у стилі поп-арт. Стиль був дуже популярний у 80-х роках, коли більшість американських брендів лише починали активно розвиватися.

Сама поп-культура є нескінченним джерелом різних ідей для оформлення інтер’єру та натхнення. Елементи цієї культури відмінно впишуться до кухні, якщо їх правильно підібрати за кольорами.

Перевага цього стилю полягає в тому, що він використовує прості матеріали абсолютно скрізь, починаючи від самого кухонного гарнітура, закінчуючи предметами декору, якими можуть виступити плакати, підставки та різні статуетки.

Східний стиль

Цей стиль один із небагатьох, хто спочатку використовував червоний колір для оформлення кухні.

Найбільш оптимальними поєднаннями є червоно-білий, бежево-червоний та похідні.

 • Японці дуже цінують червоний колір, для них він є національним, тому вони намагаються використовувати його у своєму інтер’єрі хоча б щонайменше.
 • Оформляючи кухню в такому стилі, крім стандартних кухонних гарнітурів, потрібно використовувати освітлювальні прилади та фіранки у східному стилі.
 • Як фіранки рекомендують використовувати паперові жалюзі, вони дуже популярні в Японії.

Вікторіанський стиль трохи схожий на східний, там переважають такі самі відтінки, проте там велика увага приділяється деталям та декоруванню предметів.

Фото кухні червоного кольору