Коричнева кухня: ТОП-150 фото ідей та прикладів дизайну. Найкращі варіанти поєднання кольору та стилю інтерєру

Коричнева кухня: всі новинки дизайну гарного поєднання коричневого кольору в оформленні кухні (150 фото ідей)

З коричневим кольором більшість людей асоціює домівку, затишок, дерево – як джерело сил і енергії, яку дарує нам природа. Вибираючи цей колір для оформлення кухні, люди вносять неабияку частку комфорту до приміщення, позитиву та спокою.

Для врівноважених і ділових людей звично оточувати себе коричневими відтінками, але і для утихомирення пристрастей, що киплять, цей колір підходить чудово.

Шоколадний, кавовий, деревний – палітра цих теплих тонів дуже об’ємна, і органічно виглядає у будь-якому інтер’єрі, привносячи елегантність у всі стилі.

Позитивні властивості коричневих відтінків

Будь-який колір має певні характеристики, завдяки яким його використання в оформленні приміщення приносить позитивний ефект.

Коричневий має, мабуть, найбільш виразні властивості.

  1. Насамперед він універсальний: відтінки чудово підходять для будь-якого компонента кухні, починаючи від підлоги та меблів, і закінчуючи аксесуарами та освітленням.
  2. Колір має багату палітру, в якій тішать око всі відтінки – від найсвітлішого до найтемнішого. Найбільшу популярність завоювали ніжні поєднання молочного та бежевого кольорів, а також деревні тони.Саме вони створюють комфортну атмосферу у сучасній стилістиці приміщень.
  3. Взагалі про стилі варто сказати окремо – велика кількість напрямків базується безпосередньо на коричневому кольорі: в першу чергу це кантрі та лофт, шале, ретро та модний еко, етнічні стилі, прованс та ін. У дизайні коричневої кухні цей колір здатний приглушити надмірну яскравість або додати “живості” відверто нудним кольорам. Наприклад, синій колір вважається для кухні не найвдалішим вибором, але у поєднанні з коричневим він стає комфортним та ефектним.
  4. Коричневий колір однаково добре виглядає в будь-якій фактурі – від глянсової до штучно зістареної. Відмінно виглядає поєднання з натуральним каменем, склом та текстилем.

  5. Щоб внести коричневий колір в інтер’єр, не обов’язково робити повноцінний ремонт. Іноді буває достатньо змінити або урізноманітнити аксесуари – лампи, тканини, а потім поступово змінювати підлогу, меблі, колір стін. Коричневі відтінки легко поєднують всі елементи в один ансамбль, задаючи комбінації навіть для випадкових речей.
  6. Цей колір – один з небагатьох, які можна сміливо використовувати для обробки стелі.
  7. Коричневий відтінок – немаркий, і дотримуватися чистоти з ним нескладно. Крім того, для створення теплої та комфортної атмосфери необов’язково купувати дорогі матеріали, кухня мрії може бути цілком бюджетною, не втративши при цьому в оригінальності, ефективності та практичності.