Конструктор кухні: огляд кращих конструкторів для проектування кухні, встановлення, правила роботи, плюси та мінуси безкоштовних програм

Конструктор кухні: як користуватися програмою та зробити самостійно проект кухні, поради щодо планування в онлайн-конструкторі

Ідеальний ремонт повинен починатися з детального планування та створення проекту майбутньої кухні. Розробники комп’ютерних програм пропонують клієнтам скористатися такою послугою, як 3d-конструктор кухні.

Це чудова можливість змоделювати кухню до найдрібніших подробиць та самостійно створити готовий проект ідеального інтер’єру.

Переваги конструктора кухні

Як правило, всі конструктори неймовірно прості та доступні навіть тим, хто не розуміється на комп’ютерних програмах. Переваги конструкторів є очевидними, вони відкривають безліч можливостей при створенні проекту.

  • Можливість самостійного проектування кухні
  • Використання параметрів, які відповідають площі кімнати
  • Візуалізація розміщення меблевих елементів та кінцевого дизайну кухні
  • Підбір матеріалів та колірної гами
  • Просте використання програми

Якщо клієнт не знає, як використовувати конструктор кухні, йому на допомогу прийде інтуїтивно зрозуміла розкладка.


Програма дозволяє зробити точний проект без зайвих зусиль, який максимально наближається до реальності. Подібні конструктори використовуються не тільки для створення кухонь та кімнат, але й для проектування цілих будинків.