Як вибрати підсвічування для кухні? 160 фото ідей + інструкція

Підсвічування для кухні – організація правильного підсвічування на кухні (160 фото). Опис видів, нюансів вибору та монтажу

Правильне освітлення дуже важливе для будь-якого гарного дизайну кухні. Якщо природне світло не заливає вашу кухню постійно, вам знадобляться світильники.

До обов’язкових елементів належать підсвічування стелі на кухні за допомогою підвісних світильників, споти, стильне підсвічування шаф та освітлення над раковиною.

Приємні штрихи, такі як чарівні декоративні гірлянди, також доповнюють інтер’єр кухні. Але часто не береться до уваги варіант освітлення під шафою.

Щоб це робоче освітлення було ефективним, воно має світити прямо з-під навісних шаф на зони стільниці.


Освітлення кухонної стійки

Освітлення не тільки для вашої стелі – висвітлить завантажені стільниці за допомогою підсвічування для кухні з-під шаф. Акуратно заховані під навісними шафами або полицями на кухні, вони направляють світло саме туди, де воно найбільше потрібне для приготування їжі та інших завдань на стільниці.

  • Коли їжа буде подана, використовуйте світло як декоративніший елемент, що підкреслює кути вашої шафи.
  • А якщо у вас засклені дверцята шаф, чому б у такому разі не вивчити моделі, які можуть поміститися в кухонних нішах?
  • Вони можуть додати акцент на гарний посуд та прискорити пошук предметів.
  • Вибирайте між маленькими точковими індивідуальними світильниками для шаф та лінійним освітленням, або комбінуйте обидва підходи.
  • Світлові смуги можна додати до будь-якої області, яку ви бажаєте підсвітити, наприклад, над робочими поверхнями, під шафами або над нішами.

І їм не потрібні перемикачі, ми пропонуємо варіанти, у тому числі з батарейним живленням, модулі з пультом дистанційного керування. Така технологія дозволить змінити кольори залежно від вашої переваги.