Плитка для кухні на фартух: 200 фото дизайн новинок та поєднань кольору

Плитка для кухні на фартух: види керамічної плитки, варіанти дизайну та поєднання кольорів в оформленні кухні (200 фото)

Достатньо відоме дизайнерське та практичне рішення для власників кухні – це облаштування кухонного фартуха. Смугу стінової панелі, розташовану між шафами та робочою панеллю, укривають декоративною плиткою.

Існує досить багато варіантів, чим можна зробити фартух на кухні, крім плитки. Проте, саме плитка повністю відповідає поставленим вимогам.

Переваги вибору оздоблювального матеріалу

Компанії-виробники оздоблювальних матеріалів сьогодні пропонують своїм клієнтам величезний асортимент товарів та декоративних покриттів. Більшість представлених товарів мають прекрасний дизайн з неповторним декором.

Однак плитка має безліч очевидних переваг:

  1. Достатня міцність покриття. У виробництві використовується не лише скляна та керамічна поверхня, а й штучний камінь, обпалена глина (метлахська плитка).
  2. Керамічна плитка для кухні на фартух проводиться за особливою технологією пресування та випалу вихідного матеріалу. Низька пористість отриманого покриття перешкоджає проникненню насиченої водяної пари та патогенного грибка під плитку (за умови надійних та герметичних швів).
  3. Плитка чудово поєднується з іншими облицювальними матеріалами (паперові або рідкі шпалери, декоративна штукатурка, дерев’яні стінові панелі).
  4. Поверхня кераміки або скла відмінно переносить часті вологі прибирання, не боїться миючих засобів, крім абразивних складів, що чистять.
  5. Подібне покриття можна розташовувати безпосередньо над варильною панеллю, адже покриття не боїться перепадів температур.
  6. Безсумнівною перевагою стане великий асортимент плитки, що відрізняється за кольором, зображенням, матеріалом виготовлення, формою та розміром. Всі типи покриттів можна знайти на сторінках офіційних виробників, що дозволяє підібрати облицювальні матеріали під певний стиль.

До переваг варто також віднести великий ціновий інтервал, який залежить від виду, товщини плиткового модуля, форми та вимог щодо кріплення.