Короткі штори на кухню (170 фото): приклади дизайну штор до підвіконня

Короткі штори на кухню: 170 фото ідей та прикладів з гарним дизайном оформлення кухні шторами до підвіконня

До шторів на кухню висувається значно більше вимог, ніж до гардин та портерів в інших кімнатах. Це пов’язано з тим, що на повітря тут схильний до перепадів вологості та температури, у повітрі регулярно з’являються мікроскопічні частинки жиру та різні сильні запахи.

Крім того, кухню часто доводиться провітрювати, а значить штори не повинні перешкоджати доступу до вікна. При всіх вимогах ці вироби повинні бути красивими і стильними, і вписуватися в інтер’єр. Саме тому багато хто віддає перевагу сучасним коротким шторам на кухню.

Варіанти довжини штор на кухню

Спосібів красиво оформити кухонне вікно існує безліч. При цьому головне – звертати увагу на функціональність штор та догляд за ними.

Для великої кухні, поєднаної зі їдальнею, більше підійдуть довгі, багаті та масивні портьєри. При цьому важливо, щоб плита з витяжкою знаходилася якнайдалі від вікна, інакше штори доведеться часто прати.


Для невеликої кухні підходящим варіантом будуть короткі штори.Важкі портьєри тут дуже перевантажать інтер’єр і будуть виглядати недоречно.

Переваги коротких штор:

  • Легше прати
  • Додають простору до приміщення
  • При коротких шторах підвіконня зручніше використовувати як стіл або полицю
  • Не ускладнюють прибирання підлоги та підвіконня
  • Легко зняти та повісити назад


Як яскраво демонструють фото коротких штор на кухню – це необов’язково прості фіранки. Це можуть бути багаті конструкції з ламбрекеном і воланами внахлест, і суворі рулонні варіанти.