Дизайн штор для кухні: ТОП-200 фото найкращих ідей сучасного дизайну штор для кухні

Дизайн штор для кухні – 200 фото свіжих ідей. Поради щодо вибору кольору, стилю та декору штор

Упорядковуючи кухонний простір, велику увагу приділяють оформленню віконного отвору, це запорука гармонійної інтер’єрної картини та затишної домашньої атмосфери.

В унікальній і самій відвідуваній кімнаті фіранки є ключовою домінантою, надаючи обстановці завершеності.

Критерії вибору штор на кухню

При підборі виробів керуються габаритами приміщення, розташуванням робочої зони, рівнем освітленості та психологічним впливом кольору людини. На нижньому поверсі пристосування перешкоджають не тільки ультрафіолету, але й стороннім цікавим поглядам.

Враховуйте, що навіть при потужній витяжці та інноваційному змішувачі бризки та жирові частинки потраплятимуть на віконце у відсіку приготування їжі.

Тому на чільне місце ставиться:

  • Практичність;
  • Легке чищення, прання та прасування;
  • Стійкість до загоряння та вбирання запахів.

Текстильною промисловістю сьогодні пропонуються зразки зі спеціальним просоченням від забруднень та вицвітання. При цьому не забувають, що дизайн вікна кухні виконує естетичну функцію.

Забарвлення та конфігурація завіс має відповідати загальної дизайнерської концепції, фактурі меблювання та стінок, перегукуватися за тональністю з оббивкою, рушниками, скатертиною.Сонячна сторона прикрашається щільними полотнами, а північна – прозорими світлими тканинами.