Шпалери для кухні: ТОП-160 ідей дизайну та поєднань кольору в інтерєрі кухонного приміщення

Шпалери для кухні – актуальні ідеї для прикраси інтер’єру, 160 фото цікавих поєднань дизайну

Недостатньо вибрати просто гарний колір та малюнок шпалер для кухні. Важливо також підібрати правильний матеріал. А щоб інтер’єр був стильним і сучасним, слід ознайомитися з порадами досвідчених дизайнерів.

Вимоги до шпалер набагато вищі, ніж, наприклад, до спальні або вітальні. У зоні готування регулярно мажеться поверхня, тому необхідне регулярне миття. Покриті повинні витримати вплив води, миючих засобів, бути готовими до перепадів температур і не вбирати запахи.

Вірний вибір

Добре себе зарекомендували шпалери з вінілу та флізеліну, для догляду достатньо протирати їх губкою. Існують спеціальні щадні мильні засоби для догляду за шпалерами. Якщо вікно знаходиться на південній стороні, слід вибирати матеріал, який не вигорить на сонці. Темні та яскраві кольори дуже швидко можуть втратити свою привабливість.

При покупці необхідно перевірити кожен рулон, вони мають бути з однієї партії. Поодинокі шпалери з різною датою випуску можуть значно відрізнятися насиченістю відтінку. Бажано записати інформацію та зберегти до завершення ремонту.