Кухні з фотодруком: найкращі приклади дизайну на фасаді та фартухах (фото-каталог)

Кухні з фотодруком: варіанти гарного дизайну та незвичайних малюнків у кухонному гарнітурі, 150 фото

Більшість дизайнів кухні схожі один на одного, відрізняється лише колір та розмір кімнати, використовуються навіть однакові матеріали. Для того, щоб привнести крапельку унікальності у свій інтер’єр, можна, наприклад, зробити фартух для кухні з фотодруком.

Класичні варіанти фартуха є частиною стіни, яка розташовується над робочою поверхнею кухонного гарнітура. Це частина, як правило, облицьовується за допомогою керамічної плитки різних видів.

Це стандартний підхід до ремонту в кухні, однак можна використовувати гнучкіші матеріали, установка яких не триває так багато часу.

Можливості

Фортух для кухні з МДФ з фотодруком цілком може повністю змінити дизайн приміщення. У продажу є велика кількість різновидів, серед них можна зустріти однотонні полотна, які підійдуть для мінімалістичних дизайнів. Також часто зустрічаються пейзажі природи, птахи та різні тварини, річки та озера.


Завдяки гарному фотодруку можна зробити своєрідний «живий куточок» у кухні, який сильно контрастуватиме з рештою приміщення, але при цьому виглядатиме гармонійно.

Є кілька правил, які допомагають вибирати конкретний тип малюнку таким чином, щоб він підходив до інтер’єру.

  • Основний колір малюнку повинен співпадати з основним кольором кімнати. Це дозволить створити гармонійне поєднання.
  • Другий колір, бажано повинен перекликатися з елементами декору інтер’єру.
  • Велику роль відіграють характеристика полотна. Він повинен бути стійким до перепадів температур та вологи.

Три прості правила дозволять підібрати оптимальний варіант у кожному конкретному випадку. Зверніть увагу, найзручніше спочатку поклеїти фотодрук у якомусь місці на кухні, після чого вже підбирати декор під відповідні відтінки, так буде значно простіше.