Картини на кухню: ТОП-150 фото ідей декору та прикраси стін + поради, як вибрати картину та куди повісити

Картини на кухню: практичні поради, як красиво прикрасити стіни. 150 фото ідей та новинок дизайну в сучасному стилі

Ніщо так не доповнить облаштування квартири, як вдало підібрані зображення на стіні. Раніше покупка живопису асоціювалася з довгими пошуками та суттєвими витратами.

В даний час магазини пропонують різні види постерів та настінних розписів, як у сучасному, так і традиційному варіантах. Багато картин – копії відомих робіт великих художників або їх варіації.

Основні принципи вибору картини

Кухня – це кімната, яку часто забувають прикрашати. Але тут можна розташувати не лише побутову техніку, шафи, стіл зі стільцями. Приміщення має великий потенціал, коли справа стосується картин на стіну для кухні.

Внутрішній пристрій кухні часто ґрунтується на максимальному використанні простору, що на практиці означає компактне розташування стільниць, підвісних шаф.

Картина в інтер’єрі кухні не може бути композиційною домінантою, а лише доповненням всього інтер’єру. Тому добре підійдуть невеликі репродукції, які мають у вигляді вертикальних або горизонтальних триптихів.

Поради, які можуть допомогти:

  1. Для досягнення естетичного, але ненав’язливого ефекту використовують картини, намальовані або надруковані на полотні. Останні характеризуються досить високою міцністю, широким спектром візерунків, графіки та фотографій, серед яких легко можна підібрати тему до існуючого або планованого аранжування.
  2. Добре виглядають зображення кольорів, ботанічні мотиви, наприклад трави. Вони підкреслять характер кухні та внесуть цікавий акцент в оформленні.
  3. Інший варіант – це зображення зернових колосків, фруктів, овочів або свіжозавареної кави. Зайшовши на кухню, прикрашену малюнками зі «смачними» мотивами, відчувається тепла атмосфера.
  4. Для любителів конструктивізму – геометричні візерунки або барвисті абстракції, коли всі меблі та стіни витримані у приглушених тонах. Надзвичайно важливо, щоб кольори полотен відповідали кольорам меблів та техніки. Кімната має стати єдиним цілим, що тішить око.