Фотошпалери на кухню: кращі новинки з реальними фото прикладами з каталогу

Фотошпалери на кухню: види, колірні рішення, ідеї оформлення інтер’єру + модні новинки дизайну 2024 року (134 фото)

Найдоступніший спосіб оновлення стіни – фотошпалери на кухню. Великогабаритний декор допоможе одночасно вирішити проблеми з візуальним перетворенням кімнати та змістити акценти, щоб приховати невдале планування.

У кожного свій смак, але з величезного різноманіття сюжетних композицій можна вибрати найбільш підходящі фотошпалери для своєї квартири, дослухаючись рекомендацій дизайнерів.

Різновиди фотошпалер

Оздоблення фотошпалерами кухні – найкращий спосіб бюджетного оновлення. Мода ними відродилася недавно. З усього асортименту, що пропонується на сьогодні, легко знайти ідеальний варіант, щоб не пошкодувати, побачивши цікаве зображення.

Фотошпалери відрізняються за різними параметрами:

  • Функціональність (тип приміщення);
  • Якість основи;
  • Колірна гама;
  • Сюжет (малюнок);
  • 3D фотошпалери;
  • З цифровою обробкою фото на замовлення;
  • Спосіб друку (бувають пропозиції, що миються).

При виборі враховують інші нюанси, включаючи приміщення. Звичайно, можна взяти будь-який малюнок та приховати недоліки стін. Однак у каталогах у межах загальної бюджетної ніші легко знайти підходящі за сюжетом фотошпалери для кухні, які повністю влаштовуватимуть.

У більшості випадків збільшений малюнок роздруковується промисловим принтером. Недорогі фотошпалери на папері прості в поклейці, але можуть швидко зіпсуватися. Якщо захочеться в їдальні влаштувати справжню інсталяцію мальовничого шедевра у великому форматі, краще роздрукувати його на полотні або його імітації.

Важливо! За спеціальною технологією принт можна роздрукувати на вінілових або флізелінових шпалерах. Флізелін – нетканий матеріал із віскози зі стабілізуючими добавками. На відміну від паперу, тканинні полотна пластичніші, вони ідеально підходять для стін будинку, що знаходиться в процесі усадки.