Кухня 11 кв. м: 150+ фото ідей планувань та дизайну інтерєру кухні

Кухня 11 кв. м. — ідеї дизайну, планування, стилю, поради, як раціонально використовувати простір

Кухня розміром 11 кв. м вважається середньою за розміром, середньою кухнею, яку можна оформити практично як завгодно. Розглядаючи фото кухні 11 кв. м стає ясно, що дуже часто перевага надається світлим відтінкам та м’яким тонам. Це класичні прийоми, які чудово працюють і досі.

Але крім них є безліч цікавих варіантів, як можна оформити це приміщення таким чином, щоб воно було стильним, і при цьому спокійним, налаштовувало на спокійний прийом їжі та відпочинок.

Класичний стиль для кухні 11 м2

Вирішуючи оформити кухню в класичному стилі, потрібно враховувати той факт, що більшість предметів і фактично вся поверхня будуть білими, це основний принцип цього стилю.

 • В якості розведення цього відтінку використовується золотий, він відзначається на елементах декору, обшивці та обробці меблів.
 • Сам кухонний гарнітур може бути не тільки білого кольору, але й стилізований під камінь із сірим або бежевим павутинкою у вигляді малюнка на ньому.
 • При виборі меблів варто віддавати перевагу натуральним матеріалам, тому що це дуже важливий аспект цього стилю.

Дизайн кухні 11 кв. м у класичному стилі виглядатиме незвично, тому точно приковуватиме до себе погляди.

Кухня 11 кв. м. у стилі мінімалізм

Реальна кухня 11 кв. м у стилі мінімалізму не користується великою популярністю, тому що складно реалізувати ідею цього стилю в умовах кімнати, де потрібна велика кількість предметів, однак вихід є.

Рекомендується використовувати кухонний гарнітур закритого типу без скляних вставок.

Всередині він буде містким з великою кількістю полиць та відділів, а зовні виглядатиме фактично монолітною стіною, що сприятливо позначиться на загальному сприйнятті приміщення.

Відтінки рекомендують вибирати світлі, але не обов’язкові білі. Оптимальним варіантом буде персиковий, разом із сонячним світлом на кухні буде створюватися приємна атмосфера.

Меблі необов’язково повинні бути з натуральних матеріалів, вони можуть бути з альтернативних панелей, все на розсуд господаря кухні. Головне щоб вона була надійною, мала стійкість до вологи і перепадів температур.

Хай-тек для кухні 11 кв. м.

Цей стиль походить від класичного мінімалізму, і нині набув значно більшої популярності.Це зумовлено можливістю інтеграції мінімалізму та сучасних технологій в одне приміщення. В результаті виходить «розумний будинок», керувати яким просто та приємно.

Незважаючи на те, що стилі дуже схожі, хай-тек має кілька особливостей.

 • Інтер’єр кухні 11 кв. м у цьому стилі необов’язково має бути світлим, він цілком може мати більше половини із темних відтінків, це допустимо.
 • Однак у цьому випадку потрібно подбати про якісне освітлення простору. Залежно від планування кухні будуть різні оптимальні джерела освітлення.
 • Особливу увагу варто приділити робочій поверхні, над нею обов’язково потрібно розмістити яскраве підсвічування з м’яким світлом, це зробить процес приготування їжі простішим та зручнішим.
 • Меблі також можуть бути ненатуральними, головне щоб були якісними і мали стійкість до вологи і перепадів температур.

Замислюючись над декором можна розмістити картини, настінний годинник або настільну вазу з квітами. Не рекомендується розставляти занадто багато декору, це легко може візуально перевантажити інтер’єр, через що буде втрачено початкове посилання стилю.

Також варто звернути увагу на поєднання кольорів декору, вони повинні перекликатися один з одним, це створити гармонійний зовнішній вигляд.


Стиль прованс на кухні

Кухня площею 11 кв. м цілком підходить для цього романтичного стилю. Підійде тим, хто любить теплу атмосферу та затишок на кухні. Основними відтінками цього стилю є коричневий і кремовий.

У деяких моментах цей стиль із сільським, тому що переважає меблі з натуральної деревини, обов’язково коричневих відтінків.

 • Однак більшу частину роботи робить декор, саме завдяки йому приміщення набуває неповторної атмосфери та затишку.
 • До цього питання варто підійти максимально відповідально, вибираючи кожен елемент. Це можуть бути не лише картини, а й ниткові фіранки на вході до кухні.
 • Своєрідні вази з квітами тощо

Інтер’єр сучасної кухні 11 кв.м у стилі прованс може здатися надто громіздким, проте якщо все правильно розмістити та поєднувати відтінки, то загальний зовнішній вигляд буде гармонійним та приємним.

Особливу увагу варто приділити розміщенню меблів та кухонного гарнітуру, від них залежить організація простору на кухні, не варто забувати про зручність робочого простору.

Рекомендації

Займаючись розробкою сучасного дизайну кухні 11 кв. м потрібно враховувати кілька факторів, які допоможуть красиво та правильно оформити приміщення.

 • Насамперед слід приділити увагу плануванню кімнати, кухонний гарнітур не повинен займати більше половини простору кухні. В ідеалі вибрати такий варіант, який займатиме лише третину вільного простору. Решта місця буде відведено під облаштування комфортабельної обідньої групи.
 • По-друге, сучасна кухня 11 кв. м має бути оснащена якісною технікою. Враховуючи середню кількість вільного простору, бажано вибирати вбудовувані моделі, вони заощаджуватимуть вільне місце в приміщенні, до того ж це виглядає дуже стильно та незвичайно, навіть враховуючи велику кількість варіантів інтеграцій.
 • По-третє, реальна кухня 11 кв.м повинна вміщувати все необхідне кухонне приладдя, їх зберігання не обмежується шафками кухонного гарнітура. У деяких випадках оптимальним варіантом буде повісити 2-3 полиці для зберігання спецій та інших предметів.

Це не тільки розмістить їх на очах, але й доповнить вибраний стиль, зробивши його унікальним та неповторним. Зверніть увагу, колір полиць має бути ідентичним відтінку меблів та кухонного гарнітуру, це дуже важливий аспект.

Однак при вішанні гачків та інших дрібних деталей, їх відтінок повинен відповідати кольору декору.


Фото дизайну та планування кухні 11 кв. м.