Кухня з балконними дверима: ТОП-150 фото вдалого дизайну інтерєру з варіантами розміщення меблів

Кухня з балконними дверима: найкращі фото приклади дизайн-проектів, планувань та оформлення кухні

Планування сучасних квартир часто включає балкон або лоджію з виходом з кухні. Це дуже зручний варіант планування, що дозволяє розширити функціонал приміщення.

Але перед власниками таких квартир неминуче постає питання про те, як грамотно декорувати вікно з балконними дверима на кухні.

Головною рисою грамотного внутрішнього планування кухонного приміщення з виходом на лоджію або балкон є наявність зручного проходу та стильний декор віконного отвору.

Сучасний дизайн кухні з балконними дверима передбачає багато цікавих рішень, створених з урахуванням усіх нюансів. Декілька корисних рекомендацій від фахівців дозволять уникнути основних помилок в облаштуванні такого кухонного приміщення.

Варіанти планування

Розмір та конфігурація приміщення кухні безпосередньо впливають на вибір меблів. Корисно виконати докладний креслення кухні із зазначенням її розмірів для того, щоб підібрати функціональні та зручні меблі. Точні виміри допоможу не схибити при покупці гарнітура та обідньої групи.

Сучасні кухні з балконними дверима припускають кілька типів внутрішнього планування.

  1. Приміщення обмеженої площі обладнано функціональним гарнітуром невеликого розміру, який збудовано вздовж однієї стіни. Біля протилежної стіни розміщують обідню групу та холодильник. Найпрактичнішим рішенням стане пластикове або ламіноване покриття фасаду, а також скляні, пластикові або металеві двері.
  2. Якщо площа та конфігурація кухонного приміщення дозволяють, то розумним вибором стане Г-подібний гарнітур, доповнений обідньою групою компактних розмірів. Важливо, щоб стіл та стільці не перекривали прохід на балкон.
  3. П-подібний варіант планування зручний для просторої кухні, на якій розміщується вся побутова техніка (пральна, посудомийна машина, духова шафа, плита або варильна панель). Такий варіант планування передбачає оформлення вхідних дверей у приміщення полицями або стелажем. А ось стіну з вікном та дверима заповнювати полицями не рекомендується. Достатньо підібрати стильний текстиль для декору вікна, а біля нього розмістити легкі стільці та стіл невеликого розміру.

Як окремий варіант можна розглянути внутрішнє планування кухонного приміщення з балконом або лоджією. Тут можливе острівне планування або використання перегородки як столик або барна стійка.

Слід знати, що таке перепланування вимагає попереднього узгодження в цілій низці державних організацій.