Велика кухня: ТОП-150 ідей дизайну з оглядом грамотного планування просторої кухні

Велика кухня – оригінальні ідеї оформлення, планування просторої кухні, 150 фото дизайну інтер’єру

Про кухню велику за площею мріє практично будь-яка жінка. Вона є центральним місцем у будинку, де зазвичай приймають гостей, ведуть задушевні розмови за їдою.

Великий простір просто створений, щоб розмістити в ньому безліч шафок з гарним посудом та для кожного члена сім’ї підібрати відповідне місце. З’єднавши кухню і зал, можна не відволікаючись від готування, більше часу приділяти малюкові, що росте.

Тільки ось дизайн великої кухні потрібно добре продумати. Розташування холодильника та ящиків «під рукою», обіднього столу та барної стійки зручного та функціонального.

Є чимало цікавих фото великої кухні, де відображено всі роботи у цьому напрямі професійних майстрів своєї справи.

Предмети меблів

В інтер’єрі великої кухні одна з головних умов, наповнення її максимально функціональними та красивими меблями, які розставлені по своїх місцях. Для вибору загальної кольорової гами приміщення рекомендується зупинитися на тонах світлих.

Це також можуть бути контрастні рішення темного коричневого тону з «біж». Певна строкатість, наявність шаф червоного кольору, завіс у горошок і зеленого дивана.

Кухня у великому будинку має бути оформлена так, щоб вранці в ній приємно було випити кави, налаштовуючись на майбутню роботу, а ввечері відпочити за какао на майбутній сон.

Якщо невелика кімната виграє від присутності в ній яскравих кольорів, то просторе приміщення передбачає лише наявність кількох соковитих акцентів. Краще вибрати гармонійні спокійні відтінки.

У гарнітурі повинні поєднуватись як практичні, так і естетичні якості. Можна згадувати бачені раніше квартири знайомих, порівняти наскільки зручний або незручний буде варіант розташування шафок по відношенню до столу. Загалом, меблі – це головне, решта може лише доповнити їх.