Кухня в квартирі (200 фото ідей та новинок): реальні приклади дизайну, планування та зонування кухні

Кухня в квартирі: найкращі проекти з практичним та зручним плануванням. 200 фото ідей дизайну для оформлення кухні

Спільні трапези усієї родини, приготування смачних страв – з цією метою використовується кухня. Планування її інтер’єру потребує особливо відповідального підходу.

Важливо грамотно продумати план кухні в квартирі, визначитися з розміщенням всіх предметів інтер’єру, підібрати для нього відповідний основний стиль, а також вирішити ще багато інших важливих питань.

Оздоблювальні матеріали для кухні

Ринок пропонує величезну кількість різновидів оздоблювальних матеріалів:

  • Підлога – найкраще віддати перевагу на користь практичних рішень. Це може бути лінолеум, який привертає увагу доступною вартістю. Прекрасно покаже себе плитка для підлоги.
  • Стеля – серед достатку рішень часто вибирається фарба. Це чудовий універсальний варіант. Необхідно підібрати відповідний відтінок фарби, наприклад, білий. Для сучасних стилів чудовим вибором стане натяжна стеля. На відповідних фото кухні у квартирі видно, що він дозволяє створити ідеально рівну поверхню, яка виглядатиме дуже акуратно. У каталогах підбирається підходяща фактура. Вона може бути матовою, глянсовою, сатиновою. Кількість відтінків величезна.
  • Стіни – популярністю користуються матеріали, які не буде складно доглядати. Традиційне рішення – це укладання плитки.Вона порадує гарною міцністю, а прибрати забруднення з її поверхні досить просто. Також можна підібрати потрібний вид панелей. Вони можуть бути скляними чи пластиковими. Ці матеріали відрізняються добрими експлуатаційними властивостями, виглядають дуже стильно.

При пошуку ідеального рішення для оформлення стін, стелі та підлоги варто враховувати, які характеристики мають різні матеріали.

Підібрані варіанти повинні гармонійно виглядати, доповнюючи один одного і створюючи єдиний стиль.