Літня кухня (150 фото): найкращі ідеї планування, дизайну, розміщення та красивого оформлення

Літня кухня: огляд всіх особливостей будівництва на ділянці, фото простих та складних дизайн-проектів з цікавим оформленням

Літня кухня – це альтернатива звичайній кухні, що знаходиться в будинку. Цей варіант чудово підходить для дач та приватних заміських будинків.

Щоб не «смажитись» біля плити у приміщенні, можна обладнати кухню на відкритому повітрі. Залежно від типу будівлі та її особливостей, будівництво можна доручити найманим робітникам або зробити літню кухню своїми руками.

Призначення

Літня кухня призначена для приготування та їди. Але цими варіантами призначення цієї будівлі не обмежується. Кухня поєднує кілька функцій:

  • Місце для приготування, де є плита або варильна панель, робочі поверхні для нарізування продуктів, раковина для миття посуду та банок під заготівлю;
  • Їдальня з великим столом та стільцями, де приємно збиратися всією сім’єю або компанією друзів під час обідів та вечерь;
  • Гостьовий будиночок, куди можна запросити гостей та запропонувати їм смачні страви;
  • Місце для барбекю та мангалу.

Під час будівництва споруди рекомендується заздалегідь передбачити льох і горище. Погріб призначений для зберігання заготовок на зиму та бульб квітів. Горищне приміщення зазвичай використовується для того, щоб сушити ягоди та гриби.Можна збудувати літню кухню з терасою, і тоді буде додаткове місце для відпочинку.
< "/wp-content/uploads/fcgt_18080.jpg">


У будівництві має бути місце для зберігання невикористовуваного посуду та каструль, шафки та полиці для розміщення різних кухонних речей, а також місце, де зручно складати рибальські та мисливські снасті.