Кухня зі спальним місцем: 110 фото ідей дизайну (найкращі приклади організації спального місця)

Кухня зі спальним місцем – практичні ідеї створення спального місця на кухні. 110 фото дизайнерських рішень

У деяких випадках обставини диктують необхідність облаштувати спальне місце на кухні. Причин для цього може бути безліч, але, однак, таке рішення має бути.

Найчастіше таке зустрічається у квартирах-студіях, маленьких квартирах або інших життєвих ситуаціях (наприклад, при великому ремонті). Найчастіше в квартирах кухні не найбільші, а найчастіше зовсім маленькі. Тому завжди потрібна розсудливість щодо планування куточку на кухні зі спальним місцем.

Що потрібно враховувати

Насамперед, звичайно ж, варто розуміти, що кухня призначена не для сну, а для їди та приготування їжі. Деяким людям буде важко засипати на кухні через запах їжі або відра для сміття.

Тому бажано передбачити встановлення потужної витяжки, яка має бути, до того ж, малошумною. У маленькій кухні зі спальним місцем бажано підбирати однотонні світлі меблі, при цьому саме приміщення кухні бажано повинне бути виконане у схожих світлих тонах.

Спальне місце необхідно буде розташувати якнайдалі від побутових приладів, таких як холодильник, плита, пральна або посудомийна машина. Само собою, ці прилади повинні працювати якомога тихіше.Кількість декору має бути середньою.

Найголовніше, по можливості, куточок на кухні зі спальним місцем має бути виділений. Про методи такого виділення написано нижче. Звісно ж, необхідний правильний підбір меблів під конкретну кухню. Все залежатиме від можливостей мешканців квартири та розмірів самої кухні.