Дизайнерські кухні: 200 новинок та фото прикладів сучасного дизайну інтерєру кухні

Дизайнерські кухні – фотографії реальних дизайн-проектів. Огляд кращих варіантів поєднань кольору та стилю у 2024 році

Дизайнерська кухня-вітальня – відмінне рішення, яке впишеться в інтер’єр практично будь-якої квартири. Завдяки цій ідеї можна не тільки додати особливість своєму житлу, але й заощадити простір, об’єднавши дві необхідні будинку кімнати в одне велике місце.

Перед тим як розглядати дизайнерські рішення для кухні, доцільно ознайомитися з порадами від професіоналів, якими потрібно керуватися під час вибору кухні для своєї квартири. Також не завадить знати, з якого матеріалу виконуються кухні та який із них краще підійде для тієї чи іншої ситуації.

Поради щодо вибору дизайну

Щоб зробити дизайнерський ремонт кухні та не пошкодувати про це, розгляньте сім корисних порад від експертів, які дозволять вам вибрати найбільш підходящий для вашого приміщення варіант:

  • Якщо ви плануєте замовити кухонний гарнітур, краще звертатися до вітчизняного виробника. На ринку скажена конкуренція, тому кожна компанія використовує лише високоякісні матеріали. Замовляючи товар із закордону, ви просто переплачуєте зайві суми організаціям, що займаються доставкою. Повірте, якість товару не буде вищою.
  • Одна з головних складових якісного кухонного гарнітуру – внутрішні поверхні.Віддавати перевагу краще таким матеріалам як ДСП, МДФ або ламінований під дерево ДСП. Інші варіанти виглядають некрасиво, або коштують надто дорого.
  • В якості зовнішньої поверхні має використовуватися або скло, або фартух. Також є ще один варіант – переплатити та оснастити кухню якісною плиткою. Всі варіанти хороші, а ось над використанням інших краще ретельно подумати.
  • Дивіться до білого глянцю. Дизайнерські проекти кухні, виконані в білому глянці, найбільш поширені серед покупців, і це не дивно, адже така поверхня майже не залишає на собі слідів та розлучень.
  • Ящики, розташовані у верхній частині гарнітура, краще планувати зі звичайним розчиненням. Всі необхідні кріплення та доводчики, в такому випадку, обійдуться всього в 250 рублів за штуку, а ось підйомні механізми коштуватимуть набагато дорожче, а істотних переваг так і не дадуть. Знизу краще віддавати перевагу висувним ящикам – вони дійсно зручніші, проте все залежить від бюджету.
  • Продумайте, як відкриваються дверцята холодильника. Краще зробити так, щоб вона відчинялася від робочої зони.
  • Не зупиняйтеся на якихось розхвалених клієнтами виробниках. Дивіться всі виробничі компанії однаково, без рожевих окулярів. Поговоріть із консультантами, зверніться до спеціалістів усередині обраної компанії та замовте безкоштовний проект кухні, якщо сервіс це передбачає. Остаточне рішення краще приймати тоді, коли було розглянуто щонайменше трьох різних організацій.

В якості бонусного настанови можна додати – не використовуйте гарнітур, у якому не заплановані верхні шафи.Зазвичай такий варіант інтер’єру використовують люди, які віддають перевагу стилю, а не практичності. Жити без верхніх відсіків складно та незручно.