Дизайнерські кухні: 200 новинок та фото прикладів сучасного дизайну інтерєру кухні

Дизайнерські кухні – фотографії реальних дизайн-проектів. Огляд кращих варіантів поєднань кольору та стилю у 2024 році

Дизайнерська кухня-вітальня – відмінне рішення, яке впишеться в інтер’єр практично будь-якої квартири. Завдяки цій ідеї можна не тільки додати особливість своєму житлу, але й заощадити простір, об’єднавши дві необхідні будинку кімнати в одне велике місце.

Перед тим як розглядати дизайнерські рішення для кухні, доцільно ознайомитися з порадами від професіоналів, якими потрібно керуватися під час вибору кухні для своєї квартири. Також не завадить знати, з якого матеріалу виконуються кухні та який із них краще підійде для тієї чи іншої ситуації.

Поради щодо вибору дизайну

Щоб зробити дизайнерський ремонт кухні та не пошкодувати про це, розгляньте сім корисних порад від експертів, які дозволять вам вибрати найбільш підходящий для вашого приміщення варіант:

  • Якщо ви плануєте замовити кухонний гарнітур, краще звертатися до вітчизняного виробника. На ринку скажена конкуренція, тому кожна компанія використовує лише високоякісні матеріали. Замовляючи товар із закордону, ви просто переплачуєте зайві суми організаціям, що займаються доставкою. Повірте, якість товару не буде вищою.
  • Одна з головних складових якісного кухонного гарнітуру – внутрішні поверхні.Віддавати перевагу краще таким матеріалам як ДСП, МДФ або ламінований під дерево ДСП. Інші варіанти виглядають некрасиво, або коштують надто дорого.
  • В якості зовнішньої поверхні має використовуватися або скло, або фартух. Також є ще один варіант – переплатити та оснастити кухню якісною плиткою. Всі варіанти хороші, а ось над використанням інших краще ретельно подумати.
  • Дивіться до білого глянцю. Дизайнерські проекти кухні, виконані в білому глянці, найбільш поширені серед покупців, і це не дивно, адже така поверхня майже не залишає на собі слідів та розлучень.
  • Ящики, розташовані у верхній частині гарнітура, краще планувати зі звичайним розчиненням. Всі необхідні кріплення та доводчики, в такому випадку, обійдуться всього в 250 рублів за штуку, а ось підйомні механізми коштуватимуть набагато дорожче, а істотних переваг так і не дадуть. Знизу краще віддавати перевагу висувним ящикам – вони дійсно зручніші, проте все залежить від бюджету.
  • Продумайте, як відкриваються дверцята холодильника. Краще зробити так, щоб вона відчинялася від робочої зони.
  • Не зупиняйтеся на якихось розхвалених клієнтами виробниках. Дивіться всі виробничі компанії однаково, без рожевих окулярів. Поговоріть із консультантами, зверніться до спеціалістів усередині обраної компанії та замовте безкоштовний проект кухні, якщо сервіс це передбачає. Остаточне рішення краще приймати тоді, коли було розглянуто щонайменше трьох різних організацій.

В якості бонусного настанови можна додати – не використовуйте гарнітур, у якому не заплановані верхні шафи.











Зазвичай такий варіант інтер’єру використовують люди, які віддають перевагу стилю, а не практичності. Жити без верхніх відсіків складно та незручно.

Матеріали для кухні

В основному всі види кухонного гарнітуру виготовляються з чотирьох основних матеріалів:

  • Деревного масиву.
  • Деревно-стружкова плита.
  • Мелкодисперсної фракції.
  • Мультиплекс.








Перший варіант вважається найдорожчим та найніжнішим. Він створюється із цільних дерев і тому має одну відмінну особливість – підвищену м’якість.

Іншими словами – він легко дряпається. Дуже часто цей варіант використовується за дивним призначенням – для кухонь, де ДСП виглядали б якщо не краще, то явно не гірше, але при цьому коштували б набагато дешевше. Масиви дерева нерідко красиво виглядають у сучасних стилях, проте такі варіанти коштують неймовірно дорого.

  • Кухні з деревинно-стружкових плит найдешевші, міцні та практичні, але мають одну слабку сторону – вони бояться перепадів температур та підвищеної вологості. В інтер’єрі кухонь ДСП використовується, як правило, для каркасу шаф або різних фасадів. Для других він, звичайно, занадто ніжний, зате не дорого коштує.
  • Дизайнерський інтер’єр кухні з використанням дрібнодисперсних фракцій вважається найміцнішим і вологостійким. Плити МДФ виготовляються методом пресування дрібної деревної стружки, яка потім просочується смолою, що робить матеріал неймовірно міцним.
  • Саме за рахунок цього дрібнодисперсні фракції набагато міцніші за ДСП та деревні масиви. Вони не бояться води, куди менш токсичні, але стоять на порядок більше варіантів із деревинно-стружкових плит.
  • Останній матеріал виготовляється з натурального дерева, але коштує набагато менше цілісних деревних масивів.








Новинки дизайну меблів

Схема виробництва полягає в тому, що тонкі шари дерева склеюються між собою, що дозволяє створити якісну плиту, що складається з п’яти цих шарів, товщина кожного з яких не перевищує позначки в чотири міліметри. Матеріал відрізняється своєю екологічністю, стійкий до впливу пари, вологи та відмінно переносить різкі перепади температур.

Важко виділити один, найбільш підходящий для всіх ситуацій матеріал, адже кожен із них має свої переваги, недоліки та відмінні риси. Робити висновок потрібно виходячи із зовнішнього вигляду кухні, її практичності, ситуації та своїх особистих уподобань.

Щоб краще розібратися з тим, який варіант підходить для загального інтер’єру вашої квартири, найкращим рішенням буде розглянути фото дизайнерської кухні та вирішити, яка ідея подобається вам найбільше.

Вибір країни-виробника меблів на кухню

Ринок кухонних гарнітурів неймовірно популярний, і нові компанії, що займаються виготовленням кухонь, з’являються з кожним днем.

Найкраще звертати увагу на:

  • Італію,
  • Німеччина,
  • Швецію
  • Фінляндія.

Російський виробник, можливо, поступається закордонним у якихось параметрах, але вони майже не відчутні і не варті того, щоб переплачувати за доставку.













Фото дизайнерських кухонь