Кухня з каменю (реальні фото приклади): ідеї красивого оздоблення стін декоративним та натуральним каменем

Кухня з каменю: варіанти обробки стін декоративним штучним каменем (150 фото новинок дизайну)

Кількість оздоблювальних матеріалів, що використовуються сьогодні в інтер’єрі кухонь, дивує своїм найширшим асортиментом. Це відкриває перед дизайнерами великі можливості реалізації своїх творчих задумів у процесі оформлення інтер’єру. Кожен матеріал має свої особливості, переваги та недоліки.

Дуже цікаво виглядає камінь в інтер’єрі кухні. Разом з ним можна ефектно оформити інтер’єр, створивши у приміщенні гарну атмосферу. При цьому можна підібрати найбільш підходящий вигляд за своїми якостями, вартістю та зовнішнім виглядом.Натуральний камінь

Природний матеріал має чимало переваг. Він дуже актуальний, часто вибирається людьми, які є аматорами всього природного. Дійсно, матеріал не може не привертати увагу за рахунок своєї чудової природної краси.

Оздоблення кухні каменем стає привабливим рішенням за рахунок його добрих властивостей. Також до переліку плюсів варто віднести розкішний зовнішній вигляд. Це дає можливість створити шикарний інтер’єр із неповторною атмосферою.

Існують і певні недоліки. Основним моментом є досить висока вартість, тому не всі можуть дозволити собі придбати такий матеріал.

Штучний камінь

Якщо на ремонт заплановано невелику суму, але хочеться створити оригінальний та привабливий інтер’єр, варто зробити вибір на користь штучного матеріалу. Він виглядає не менш привабливо, має також багато хороших характеристик, ніж приваблює багатьох покупців, роблячи продукцію затребуваною у продажу.

Підібрати штучний камінь на кухні не буде складно за рахунок найширшого асортименту, представленого в даній категорії товарів. Дуже зручно переглядати каталоги різних виробників з фотографіями, де зібрані всі найменування, що реалізуються.Декоративний камінь

Гарним варіантом стає також обробка кухні декоративним каменем. Він має багато плюсів. До них варто зарахувати багатий вибір привабливих відтінків на будь-який смак. Порадують хороші властивості, які будуть оцінені під час використання.

При цьому вартість залишається на прийнятному рівні. При виборі декоративного каменю з невеликими матеріальними витратами можна отримати чудовий результат у вигляді гарного оздоблення.

Позитивні якості кухні з каменю

Камінь користується високою популярністю сьогодні. Це пов’язано з перевагами такого рішення:

 • Чудова прикраса інтер’єру забезпечується за рахунок чудового зовнішнього вигляду.
 • Красива обробка – поверхня, оформлені таким матеріалом, виглядатимуть акуратно та цікаво.
 • Асортимент – покупці зможуть визначитися, який камінь для їхньої кухні найкраще підійде, знайомлячись з каталогами.
 • Легкість догляду – цей момент стає особливо важливим у випадку кухні. З поверхні досить просто видаляти різні забруднення.
 • Антистатичні якості – дозволяють матеріалу не притягувати до себе пил, що додатково спрощує догляд, дає змогу менше забруднюватись.
 • Довге використання – матеріали відрізняються довговічністю. Вони прослужать дуже довго, що зробить покупку успішною. Запропоновані варіанти дизайну залишаться актуальними.

Оцінюючи ці особливості, все частіше приймається рішення використовувати пропонований матеріал в інтер’єрі.


Фортух

Для оформлення фартуха використовуються різні дизайнерські рішення. При цьому необхідно підібрати практичні матеріали, що мають привабливий вигляд, доглядати які не буде дуже складно.

Добре себе покаже фартух для кухні з каменю. Якими саме привабливими особливостями він порадує:

 • Стильна прикраса інтер’єру.
 • Можливість знайти найбільш підходящий вид матеріалу під певний стиль.
 • Чудові експлуатаційні властивості.

В результаті можна отримати гарну поверхню, яка чудово показує себе під час експлуатації.

Красива обробка

Сьогодні знайти в інтернеті фото кухні з каменю не важко. На різних знімках наочно демонструється краса цього матеріалу, що має високу популярність.


Вибрати його вигідно за рахунок стійкості до різних впливів. Свій початковий привабливий зовнішній вигляд камінь збереже дуже довго завдяки надійності та довговічності.

До причин високої популярності каменю варто віднести можливість його успішно вписати в різні стилі інтер’єру. При цьому підбираються відповідні фактури та відтінки, з чим не виникне труднощів завдяки найширшому асортименту різновидів, що пропонується сьогодні у продажу.
Існує широкий перелік стилів інтер’єру, в яких допускається використання каменю:

 • До них належить класичний, що не виходить із моди вже довгий час.
 • Під час планування кухні в стилі прованс також нерідко використовується камінь.
 • Доречним він стане у такому цікавому напрямку як кантрі. Разом із таким оздобленням можна створити дуже затишну кухоньку, оформлену у скандинавському стилі.
 • І це далеко не повний перелік, адже можна назвати ще багато інших цікавих напрямків, розкрити які допоможе доречне використання каменю у необхідній кількості.

Камінь порадує чудовими естетичними властивостями. Завдяки своїй декоративності він стає доречним доповненням інтер’єру.

Професійне оздоблення

Дослідні дизайнери інтер’єрів допоможуть придумати гарний вигляд приміщення. Вони вибирають оптимальні рішення. При цьому важливо продумати, де саме використовуватиметься камінь, у якій кількості, знайти відповідний вигляд і забарвлення.

Крім вибору відповідного виду та грамотного планування інтер’єру не менш важливим питанням залишається правильне виконання оздоблювальних робіт. Їх варто доручити спеціалістам, замовивши відповідні послуги у професіоналів.

Вони знають всі особливості різного виду каменю, мають знання за технологією роботи з ними. Щоб оздоблення вийшло красивим, всі відповідні вимоги повинні бути чітко дотримані.

Фото дизайну кухні з каменю