Кухня з каменю (реальні фото приклади): ідеї красивого оздоблення стін декоративним та натуральним каменем

Кухня з каменю: варіанти обробки стін декоративним штучним каменем (150 фото новинок дизайну)

Кількість оздоблювальних матеріалів, що використовуються сьогодні в інтер’єрі кухонь, дивує своїм найширшим асортиментом. Це відкриває перед дизайнерами великі можливості реалізації своїх творчих задумів у процесі оформлення інтер’єру. Кожен матеріал має свої особливості, переваги та недоліки.

Дуже цікаво виглядає камінь в інтер’єрі кухні. Разом з ним можна ефектно оформити інтер’єр, створивши у приміщенні гарну атмосферу. При цьому можна підібрати найбільш підходящий вигляд за своїми якостями, вартістю та зовнішнім виглядом.Натуральний камінь

Природний матеріал має чимало переваг. Він дуже актуальний, часто вибирається людьми, які є аматорами всього природного. Дійсно, матеріал не може не привертати увагу за рахунок своєї чудової природної краси.

Оздоблення кухні каменем стає привабливим рішенням за рахунок його добрих властивостей. Також до переліку плюсів варто віднести розкішний зовнішній вигляд. Це дає можливість створити шикарний інтер’єр із неповторною атмосферою.

Існують і певні недоліки. Основним моментом є досить висока вартість, тому не всі можуть дозволити собі придбати такий матеріал.