Кухня у стилі Неокласика: ТОП-150 фото готових дизайн-проектів

Кухня в стилі Неокласика: фото модних, стильних та незвичайних поєднань дизайну (особливості стилю в оформленні кухні)

Аматорам традицій не потрібно відмовлятися від усього сучасного, щоб отримати інтер’єр, що відповідає запитам. На фото кухні у стилі неокласика показані цікаві рішення, що не суперечать різним поглядам.

Тут багатовікові реалії вдало поєднуються з передовими технологіями. Така кухня точно подарує затишок і комфорт, насолоджуючи погляд навіть найзапеклішого педанта.

Характерні риси стилю Неокласіка

Дизайн у стилі неокласика – це типове оформлення, принципи якого формувалися століттями. Від звичайної класики інтер’єр відрізняє наявність сучасних рішень.

До них відносять:

  • Найновіші матеріали, технології;
  • Повний набір побутових приладів;
  • Модні штрихи у дизайні.

Для стилю неокласика в інтер’єрі кухні характерне легке оформлення порівняно з монументальною класикою. Як і прототипу, використовуються дорогі матеріали переважно природного походження. Тут також панує симетрія, чітко простежується геометрична точність пропорцій.

Стримана розкіш вдало поєднується з актуальною сучасністю.


Позиції, що суперечать дизайну

Правильний дизайн кухні у стилі неокласика не сприймає надмірностей. Не кожен варіант обробки, спосіб обстановки є доречним для цього дизайну.









Не слід забувати, що абсолютно виключені такі рішення:

  • Використання лінолеуму, ковроліну для оформлення підлоги;
  • Обшивка пластиком стін;
  • Присутність відкритих стелажів, полиць.

Оздоблення має вражати витонченістю, але не кричати про розкіш. Для обстановки краще взяти прості, добротні предмети, що не привертають увагу химерністю. Неокласика функціональна та приємна на вигляд.

Такий інтер’єр не викликає негативу як у любителів стандартної класики, так і прихильників сучасних ідей.


Для яких приміщень підходить Неокласіка

Найпопулярнішим рішенням є кухня-вітальня в стилі неокласика. Саме суміщений простір великої площі легше оформити з урахуванням усіх вимог напряму.

Інакше у квартирі організувати правильний варіант цього стилю складно.Неокласицизм найбільше підходить для просторих, світлих приміщень з високими стелями, великими вікнами. Це найчастіше приватні заміські будинки та елітні міські апартаменти.

Головний принцип оформлення

Основною точкою, навколо якої будується весь дизайн, для неокласики вважається центр приміщення. Саме звідси утворюють весь інтер’єр. Іноді можливе незначне усунення центральної точки.

  • Найчастіше це необхідно в суміщених інтер’єрах.
  • У кухні обов’язково має бути стандартний комплект меблів.
  • У центрі розташовують обідню групу. Саме вона стає базою для інтер’єру.
  • Якщо умову централізації виконати неможливо, то від ідеї створити кімнату в стилі неокласика краще відмовитись.









Колірна гама інтер’єру

Природна кольорова гама – зручний вибір для дизайну в стилі неокласика. Оформлення краще витримати у нейтральних відтінках. Найчастіше до них відносять приглушені, пастельні тони.

Перевага зазвичай віддають природній палітрі. Зустріти світлі кухні в стилі неокласика найпростіше. Базовим кольором стає відтінок білого. Зазвичай це молочні, пісочні чи інші аналогічні варіанти гами.

Можливий вибір більш насичених пудри, персика. Цікаво виглядає дизайн у перлових, золотистих тонах. Не менш актуальне використання деревних, шоколадних фарб, але найчастіше їх мають локально. Найбільшою популярністю користується інтер’єр у кольорі слонової кістки. Це не тільки неймовірно красиво, але й практично.

Способи обробки поверхонь

Для отримання правильного інтер’єру треба ретельніше підійти до вибору оздоблювальних матеріалів, технологій, що використовуються для ремонту. В результаті повинен вийти гармонійний ансамбль, який дивним чином підтримує всю ситуацію.

Стіни

Максимум уваги приділяють оздобленню стін. Вони мають стати тлом, а не акцентом інтер’єру. Тому для ремонту намагаються вибирати шпалери світлих тонів. Часто це однотонні полотна.

Можлива присутність непомітного хитромудрого орнаменту або смугастого малюнка. Нерідко клеять шпалери під фарбування. Типовий оздоблювальний матеріал можна замінити декоративною штукатуркою.

  • При оформленні часто виділяють верхню та нижню частину стін за допомогою різниці кольорів.
  • У бік стелі фарбування світліше, до підлоги — темніше.
  • У зоні фартуха прийнято наклеювати плитку.
  • Зазвичай це варіант з мінімальним оформленням.









Якщо на базовій поверхні стін є візерунки або малюнок, то в робочій зоні його не повинно бути.


Пол

Як підлогове покриття в кухнях неокласика прийнято використовувати матеріали з деревини. Це типовий паркет чи велика дошка. Допустимо обійтися популярним ламінатом.

  • Використовують для обробки підлоги також камінь. Це може бути шляхетний мармур або керамограніт.
  • Неможливо робити вибір на користь звичайної керамічної плитки. Вона може імітувати дерево або містити геометричний малюнок.

Стеля

Оптимальне рішення для неокласичної кухні:

  • Виконання ефектної дворівневої стелі.
  • Конструкція передбачає зорове виділення центральної зони.
  • При неможливості використання такої технології через невелику висоту стелі подібну картинку можна відтворити за допомогою імітації багетом.
  • Можна просто побілити поверхню, доповнити ліпниною. В крайньому випадку, обмежуються натяжним полотном.

Розстановка меблів

Для обстановки використовують прості, але витончені меблі. Зазвичай, це предмети світлих відтінків без додаткового декору. У стандартний набір входить обідня група, гарнітури з шафками.

Додатково в набір включають комоди, секретери, а також буфети. В обстановці може бути елегантний диван.

Крісла можуть бути як класичного вигляду з оксамитовою, шовковою або шкіряною оббивкою, так і прозорі пластикові варіанти благородного формату. Гарнітури включають вбудовану побутову техніку.









Весь вміст дозволено не ховати за глухими дверцятами шаф. Зустрічається кутова кухня у стилі неокласика не так часто. Найпопулярніше рішення: пряма, дворядна моделі. У центрі обов’язково мають зону їдальні.

Виконати кухню, використовуючи стиль неокласика, нескладно.

  1. За основу беруть принципи стандартної класичної моделі.
  2. Інтер’єр доповнюють сучасними технологіями.
  3. Виходить гібрид, зрозумілий усім.

У такому просторі комфортно кожному, незважаючи на вік, особисті уподобання та погляди.


Фото кухні в стилі Неокласика