Кухні в сучасному стилі (200 фото): характерні риси стилю та дизайну в оформленні інтерєру

Кухні в сучасному стилі: 200 фото цікавих рішень у дизайні та підборі колірних відтінків оздоблювальних матеріалів

Лаконічність форм і стриманість — яскраво виражені особливості сучасного стилю, що підходить для оздоблення кухні нового покоління.

Нейтральність стилю благотворно впливає на душевну рівновагу, а досконала кухонна техніка забезпечує максимальний комфорт у робочій зоні.

Дизайн кухні у квартирі у сучасному стилі стане грамотним рішенням і в малометражній квартирі — студії, і в апартаментах.

Відмінні риси стилю

Сучасний дизайн містить у собі відлуння різних стильових напрямків – модерну, мінімалізму, хай-тек, лофта. Від попередніх версій з його великою кількістю яскравих елементів дизайн кухні в сучасному стилі відрізняється легкістю та розміреністю.

Йому властиві рівні поверхні, кольори без помітного відтінку, доповнені елементами з каменю та дерева, симетричність ліній, упорядкованість пропорцій.

У дизайні інтер’єру кухні в сучасному стилі все служить холодному раціоналізму: ніякої захаращеності, кожен предмет знаходиться на своєму місці, кухонне начиння заховано за ефектними фасадами кухонного гарнітуру, а побутова техніка гармонійно вписується в цілісність інтер’єру.