Класичні кухні: 200 фото прикладів дизайну у класичному стилі

Класичні кухні — ТОП-200 фото ідей дизайну, особливості оформлення кухні в класичному стилі

Якщо, роблячи ремонт, ви вирішили вибрати для своєї кухні класичний стиль, то вам варто дізнатися більше про кухні, зроблені в класичному стилі. Зазвичай класичний стиль надає кімнатам певну розкіш і, безумовно, аристократичну атмосферу.

Але, роблячи ремонт безпосередньо на кухні, ви можете зіткнутися з проблемами створення інтер’єру класичної кухні. Розглянемо деякі особливості вибору меблів та інтер’єру для класичних кухонь.

Класична біла кухня

Класичний стиль є синонімом стриманості. Світлі інтер’єри кухонь надають приміщенню вишуканості і створюється враження, що власники мають витончений смак.

Для того, щоб правильно створити атмосферу, властиву класичному стилю, вам необхідно або порадитися з дизайнером та планувальником, або добре вивчити тему самостійно.

  • Класична кухня у світлих тонах – це найвиграшніший варіант.
  • Але вам варто запам’ятати, що в класичному стилі інтер’єру не може поєднуватися більше 3 кольорів одночасно, інакше інтер’єр буде перевантажено.
  • До такої кухні підійде білий гарнітур. Не варто боятися того, що все зливатиметься.
  • Техніку ви можете підібрати сірих або чорних відтінків, тому що вони чудово поєднуються з білим дизайном кухні.
  • Відмінною рисою є те, що люди найчастіше, роблячи ремонт, вважають за краще маскувати предмети кухонної техніки.
  • Наприклад, на фото, на якому відображена кухня в класичному стилі, помітно, як дизайнер грамотно розставив білі меблі.

Також одним з модних віянь є використання зображення настінного годинника в середньовічному стилі. Такий предмет декору вразить наповал усіх ваших гостей.

А крім цього, на кухні класичного стилю, ви можете використовувати сучасні пристосування для кухонного начиння.

Яскравим прикладом такого використання є магнітний тримач для ножів прямо над робочою зоною. Маючи такі предмети інтер’єру, ви можете заощадити свій час, і, тим більше, правильно розставивши кухонне начиння, вам вдасться заощадити простір своєї кухні.

Класична кухня пастельних тонів

Кухня в пастельних тонах вимагає точної уваги до деталей, як і кухня в білих тонах. Ставтеся обережно до вибору пастельних квітів, які будуть домінувати на вашій кухні.

Постільні тони додадуть вашій кухні легку атмосферу, трохи ніжності та спокій. Зазвичай у такому дизайні кухонь присутні всі варіації м’ятних, рожевих, персикових та бежевих відтінків.

Щодо кухонного гарнітура, то тут у вас є великий простір для творінь. Для кухні в пастельних тонах ви можете обрати ідентичні меблі за кольором, або на тон темніший.

Найголовніше – зберегти загальну колірну гаму кімнати. З пастельними тонами добре поєднується золото, так що ви можете придбати золоті ручки для своїх меблів і надати своїй кухні ще більшого аристократичного відтінку.

Класична темна кухня

У кухнях з перевагою темного відтінку зазвичай застосовують коричневе дерево або метал. Дерево часто покривається зверху лаком для того, щоб кухня довше прослужила і ви не загнали скалку, користуючись кухонними предметами меблів.

У кухні, яка зроблена в темних відтінках найчастіше переважають коричневі, світло-коричневі, м’який бежевий і всі варіації червоного відтінку. Така кухня виглядає досить містично, на відміну від білої кухні, яка здається аристократичнішою.

Декор класичних кухонь

Здавалося б, чим ще можна прикрасити та доповнити без того насичений інтер’єр. Все просто. Дизайн кухні у класичному стилі багатогранний. Якщо ви власник такої кухні і вам раптом захотілося щось змінити, вам відкрито безліч можливостей.

  • По-перше, ви можете розбавити свій декор золотим оздобленням меблів, дзеркал, дверей, дверних ручок, табурети або стільці або багети.
  • По-друге, у вас є чудова нагода змінити свою стару плитку. Вибираючи нове покриття для класичної кухні зверніть увагу на протигрибкову плитку або плитку з системою «тепла підлога». До речі, ваша підлога виглядатиме елегантніше, якщо ви оберете плитку із зображенням мармуру або дерева.
  • По-третє, якщо ваша обідня зона набридла вам, ви можете внести щось нове за допомогою трафарету та аерозольної фарби.Так як, у класичному стилі переважно не використовується скатертина, у вас є чудова можливість зробити безліч візерунків на столі та покрити його лаком.
  • По-четверте, вашу робочу зону ви можете прикрасити за допомогою фартуха з якимось особливим малюнком. Наприклад, ви можете на замовлення придбати фартух із зображенням «Створення Адама». Фартухи здатні не лише захистити стіну над робочою зоною, але й надати їй унікальності. Здавалося б, такий незначний штрих, але як багато він може змінити і надати вашій кухні незабутнього вигляду.

Освітлення для класичних кухонь

Створюючи освітлення в класичній кухні, зверніть увагу на те, що класичний стиль вітає природне світло, тобто біле або жовте.

Масивні люстри не найчастіші гості на сучасних класичних кухнях, тому варто придбати лампи, які можуть бути вмонтовані в стелю. Ви можете вмонтувати їх не тільки в стелю, а й у стіни над робочою зоною.

Поруч із обідньою зоною чудово виглядатимуть бра або, дуже рідко сучасні дизайнери все-таки залишають масивні люстри, які є найхарактернішою рисою класичного стилю. Або ви можете використовувати торшери, які, до речі, все ще не вийшли з моди.

Але, якщо ви щасливий власник суміщеної кухні, вам доведеться попотіти над вибором освітлення для такого великого простору. Кухні-вітальні в класичному стилі зовсім не нове віяння моди.

Швидше за все, вам варто добре вивчити це питання або довірити цю непросту справу справжньому та досвідченому дизайнеру або планувальнику. Що до речі вбереже вас від зайвої витрати своїх нервів і помилок.


Фото класичної кухні