Класичні кухні: 200 фото прикладів дизайну у класичному стилі

Класичні кухні — ТОП-200 фото ідей дизайну, особливості оформлення кухні в класичному стилі

Якщо, роблячи ремонт, ви вирішили вибрати для своєї кухні класичний стиль, то вам варто дізнатися більше про кухні, зроблені в класичному стилі. Зазвичай класичний стиль надає кімнатам певну розкіш і, безумовно, аристократичну атмосферу.

Але, роблячи ремонт безпосередньо на кухні, ви можете зіткнутися з проблемами створення інтер’єру класичної кухні. Розглянемо деякі особливості вибору меблів та інтер’єру для класичних кухонь.

Класична біла кухня

Класичний стиль є синонімом стриманості. Світлі інтер’єри кухонь надають приміщенню вишуканості і створюється враження, що власники мають витончений смак.

Для того, щоб правильно створити атмосферу, властиву класичному стилю, вам необхідно або порадитися з дизайнером та планувальником, або добре вивчити тему самостійно.

  • Класична кухня у світлих тонах – це найвиграшніший варіант.
  • Але вам варто запам’ятати, що в класичному стилі інтер’єру не може поєднуватися більше 3 кольорів одночасно, інакше інтер’єр буде перевантажено.
  • До такої кухні підійде білий гарнітур. Не варто боятися того, що все зливатиметься.
  • Техніку ви можете підібрати сірих або чорних відтінків, тому що вони чудово поєднуються з білим дизайном кухні.
  • Відмінною рисою є те, що люди найчастіше, роблячи ремонт, вважають за краще маскувати предмети кухонної техніки.
  • Наприклад, на фото, на якому відображена кухня в класичному стилі, помітно, як дизайнер грамотно розставив білі меблі.

Також одним з модних віянь є використання зображення настінного годинника в середньовічному стилі. Такий предмет декору вразить наповал усіх ваших гостей.

А крім цього, на кухні класичного стилю, ви можете використовувати сучасні пристосування для кухонного начиння.

Яскравим прикладом такого використання є магнітний тримач для ножів прямо над робочою зоною. Маючи такі предмети інтер’єру, ви можете заощадити свій час, і, тим більше, правильно розставивши кухонне начиння, вам вдасться заощадити простір своєї кухні.