Кухня в стилі Кантрі: огляд всіх правил оформлення, поєднання кольору та стилю + фото реальних дизайн-проектів

Кухня в стилі Кантрі – особливості стилю, огляд кращих прикладів, інструкція з дизайну від А до Я (135 фото варіантів)

Кухня у стилі кантрі в будинку гарантовано стане улюбленою кімнатою. Затишок і зручність, функціональність та практичність незмінно залучатимуть усіх домочадців за сімейний стіл. З чого складається чарівність цього дизайну?

Кантрі (в пров. з англійської country – країна, сільська місцевість, провінція) – це стиль заміської, сільської обстановки. На відміну від стилю прованс, який пов’язаний із цілком конкретною областю Франції, кантрі не має суворої географічної чи національної прихильності. У кожному регіоні має свої особливості та відомі риси.

Історія стилю Кантрі

Легко зрозуміти, що цей напрямок існує з незапам’ятних часів. Стільки, скільки століть живуть люди на своїй землі по сусідству з домашніми тваринами та в оточенні численних квітів. Кантрі був природним місцем існування людей, а не модною тенденцією.

А популярність він став набирати в той час, коли люди відривалися від природи, переселялися у великі міста та квартири. Сучасне житло, наповнене технікою, новими синтетичними матеріалами, модульними меблями добре відповідало всім потребам мешканців.

Але навівало ностальгію за старим бабусиним будинком, сільським літнім відпочинком, простими формами та звичними інтер’єрними рішеннями. Так що в останні 40 років кількість запитів на інтер’єр кухні у стилі кантрі лише зростає.