Кухня з вікном: 135 найкращих фото ідей дизайну інтерєру кухні з вікном (огляд найкрасивіших рішень)

Кухня з вікном: реальні фото приклади з гарним дизайном оформлення, найкращі ідеї, як облаштувати кухню з вікном

Гірше зношений інтер’єр може бути тільки зношений інтер’єр без вікон. Дизайн кухні – не виняток. День у день у цьому приміщенні доводиться по 2-3 години готувати та приймати їжу.

Вимивання посуду та збирання теж ніхто не скасовував. Тому дизайн кухні з вікном не просто виглядає завершеним, він допомагає впоратися з безліччю справ у денний час.

Співвідношення площ

Насамперед вікна відповідають за надходження світла до приміщення.

Огляд навколишнього середовища відходить на другий план, але це не означає, що скління має бути невеликим:

  • По-перше, площа скління повинна становити не менше 1/8 площі підлоги приміщення (краще, щоб цей показник становив не менше 1/6 площі);
  • По-друге, проникнення світлового потоку можуть погіршувати різні площини та вироби – темні укоси, підвіконня, шпроси, завіси;
  • По-третє, розташування вікон також позначається на рівні денного освітлення вранці, вдень та ввечері;
  • По-четверте, форма вікон має певний ефект на сприйняття внутрішнього простору – високі вікна «збільшують» рівень стелі, широкі – «розширюють» стіни.

Усередині квартир дотримано всіх перерахованих умов.Цільова аудиторія може змінити готові вікна, доповнивши їх накладними шпросами, широким підвіконням та завісами.
Під час будівництва будинку з нуля важливо влаштовувати кухню так, щоб вона рівномірно освітлювалася незалежно від часу доби. Тому проектувальниками вітається кухня з двома вікнами або склінням із південного боку.