Кухня в деревяному будинку: 150+ фото новинок дизайну та свіжих ідей оформлення

Кухня в дерев’яному будинку: ТОП-150 фото готових проектів дизайну інтер’єру в сучасному стилі

Кухня в дерев’яному будинку потребує особливого підходу до вибору стилю, адже він має гармонійно поєднуватися з основним будівельним матеріалом — деревом.

Нижче представлені фото кухні в дерев’яному будинку з різним плануванням і особливостями оформлення, але всі вони дуже стильно і гармонійно виглядають і кожна цікава і зручна у використанні.

Нюанси оформлення кухні у дерев’яному будинку

Дерев’яний будинок, як правило, будують із зрубу або бруса. Варто відзначити, що матеріал з якого побудований будинок відіграє важливу роль в оформленні кухні:

  • Кухня в будинку з бруса відрізняється теплотою та затишком, тому дуже важливо спочатку продумати зону приготування та їдальню з усіма нюансами. Необхідно враховувати, що всі матеріали та предмети меблів, техніки повинні підходити до зрубу, часто застосовують натуральний або штучний камінь.
  • Будинок із зрубу найчастіше будують із сосни, яка згодом темніє і це обов’язково варто враховувати при виборі кольорової гами для кухні. Також варто зазначити, що більшість сучасних стилів будуть недоречними на кухні в будинку зі зрубу, краще підібрати деякі сучасні елементи, наприклад, барну стійку.