Обідня зона на кухні: 100+ фото ідей дизайну, приклади організації простору

Обідня зона — як правильно організувати та виділити місце, основні принципи дизайну, 100+ якісних фото

Не маючи можливості відвести окрему кімнату під їдальню, можна поєднати її з вітальнею або кухонним приміщенням. Відмінні дизайнерські пропозиції, представлені на барвистих фото обідньої зони нескладно реалізувати на практиці, скориставшись порадами професіоналів.

У цих випадках вона добре вписується в інтер’єр, прикрашаючи його своїм вдалим оформленням. Потрійне суміщення (вітальня-їдальня-кухня) багато хто також розглядає, як найбезпрограшніший варіант.

Адже розташований стіл, де може зібратися за трапезою вся сім’я, робить приміщення по домашньому затишному, що сприяє приємному проведенню часу.

Як виділити зону перегородкою

Обідню зону на кухні обов’язково потрібно якимось чином виділити, щоб вона розглядалася як окремий функціональний простір. Це робиться для того, щоб внести певну впорядкованість у приміщенні, а також додати комфортність перебування в ній.

Для цього в дизайн обідньої зони вносяться елементи, які створюють затишок та «апетитно» виглядають. Перебуваючи за обіднім столом, присутні повинні відчувати приємні відчуття, настрій. Крім того, не останню роль при трапезі грає те, як зручно нею займатися.

Якщо в приміщенні достатньо місця, то, звівши легку перегородку, можна відокремити невелику обідню зону у вітальні від іншого простору.

Для цієї мети можна скористатися стелажною конструкцією, диваном, спинка якого є досить високою, «островом» або сучасною стійкою для розміщення бару.

Крім того обов’язково присутня різниця в обробці, яку виділяють наявні зони.