Кухні в стилі модерн: 200 ідей дизайну з фото прикладами, поєднаннями кольорів і плануваннями

Кухні в стилі модерн – готові дизайн-проекти в стилі модерн з описом усіх особливостей стилю (200 фото поєднань)

Одним із найпопулярніших варіантів гарного оформлення кухні вважається дизайн кухні у стилі модерн. Він приємний оку, аскетичний і практичний, а тому й не менш затребуваний у наш час.

У рамках концепції цього стилю важливо, щоб насамперед увага зверталася на багатофункціональність речей, коли сама їх відходить на другий план. Отже, що ж потрібно знати, перш ніж оформити інтер’єр кухні в силі модерн?

Факти з історії

Як повноцінний стиль, модерн бере свій початок з другої половини 19 століття в Англії, за правління королеви Вікторії. В основі цього стилю лежить прагнення до простоти, аскетичності та первозданності.

У різних країнах модерн носив різні імена, але це аж ніяк не позначалося на його суті. Стиль модерн є універсальним і відмінно підходив для використання практично по всьому світу.

На стику 19 і 20 століть характерною рисою модерну стало використання різних візерунків та орнаментів. За формою та мотивами вони нагадували Середньовічні мотиви.

Але, на початку 20 століття, у першому десятилітті, стиль зазнав деяких змін. Його особливістю стала лаконічність та суворість.Ще за кілька років він остаточно сформувався, відкинувши колишні риси.