Зелена кухня: 150 фото новинок дизайну інтерєру та поєднань зеленого кольору

Зелена кухня – приклади оформлення, ідеї дизайну в поєднанні зелених відтінків в елементах інтер’єру кухні (150 фото)

Будь-які відтінки, які асоціюються з природною гамою, заспокоюють та утихомирюють. Оздоблення кухні у зелених тонах – чудовий спосіб освіжити приміщення та зарядитися бадьорістю на цілий день.

Усілякі відтінки зеленого асоціюються природною зеленню та морською прохолодою. Зелений універсальний, тому його можна легко поєднувати із будь-якими відтінками. Він чудово виглядає, наприклад, в інтер’єрі прованс або кантрі незалежно від розмірів кімнати.

Плюси зелених відтінків

Колір огортає спокоєм і знімає напругу, діє як справжній антистрес.

  • Зелені відтінки звичні оку, оскільки постійно зустрічаються в природі, і мозок сприймає їх природно. Вони не дратують і викликають втоми. Кухня зеленого кольору не тільки позитивно відбивається на настрої, але й покращує апетит.
  • Гратно комбінуючи різні відтінки зеленого можна створити освіжаючий, життєрадісний, наповнений сонячним світлом інтер’єр. Дизайн зеленої кухні може бути спокійним або яскравим: атмосфера змінюється залежно від вибраного кольору.
  • Темний малахітовий, приглушений оливковий або яскравий лимонний – безліч відтінків цього кольору дозволяє створити потрібний ефект в інтер’єрі.
  • Оливкові та фісташкові тони найчастіше дизайнери використовують для оформлення кухонь у стилі прованс або кантрі, більш живі та соковиті кольори чудово виглядають у сучасних інтер’єрах. Малахітово-смарагдові тони підходять для класичного дизайну. Своєю глибиною та насиченістю вони підкреслюють вишуканість цього стилю.



























Вибір ідеального кольору

Фото зеленої кухні справляють дуже приємне враження. Але зупинитися на одному відтінку непросто.

Дизайнери вважають за краще комбінувати їх, розбавляючи іншими яскравими кольорами.

  • Вибір відтінку залежить від інтенсивності природного світла.
  • Ніжніші, тепліші тони вибирають для приміщень, вікна в яких виходять на північну сторону.
  • Для сонячної сторони більше підходить оформлення у глибоких, темних тонах.

Рекомендації з оформлення

Перш ніж приступити до ремонту, варто врахувати деякі моменти:

  • Спочатку підбирають меблі, а потім визначаються з палітрою для оздоблення стін, стелі та підлоги;
  • Якщо вибрано яскраві кольори, то не варто використовувати їх у великій кількості, інакше обстановка занадто стомлюватиме;
  • Найяскравіші відтінки використовують лише для того, щоб розставити потрібні акценти;
  • У невеликому приміщенні краще обійтися без темних кольорів: візуально вони зроблять кімнату ще меншою.






Це практично всі рекомендації, які дають дизайнери, в іншому фантазію обмежує не варто.

При використанні насичених яскравих відтінків їх краще поєднувати з нейтральною гамою: сірою, бежевою, білою, кремовою. Це дозволить трохи пом’якшити обстановку, зробити її спокійнішою.

У монохромній кухні чудово виглядає яскравий кухонний гарнітур на тлі світлих стін. Якщо потрібно оформити все приміщення в нейтральній гамі, краще зупинитися на приглушених відтінках зеленого.

Гарнітур

У маленькій кухні чудово виглядають світлі кольори: насиченість може варіюватися від ніжних пастельних до найяскравіших на панелі.

Варто мати на увазі, що темні кольори можуть зменшувати простір візуально. Крім того, при виборі зеленого гарнітуру стіни та підлогу оформляють у нейтральних тонах.

Кухонні шафи можна зробити на замовлення або придбати у спеціалізованому магазині. Наприклад, зелена кухня ІКЕА чудово підходить не лише для класичного оформлення, а й для сучасних інтер’єрів.

Стільниця та фартух

Відтінки зелені можуть переважати на кухні, виконаний у середземноморському, сільському, скандинавському, еко-стилі. Крім того, таким чином оформляють класичний інтер’єр.

  • При цьому дизайнери радять використати природні матеріали: натуральний камінь, деревину, скло або кераміку. Розкішно виглядають поєднання світлих відтінків із темними.
  • При використанні кераміки краще вибирати плитку невеликих розмірів. Чудово виглядає мозаїка на робочій стіні. Якщо обробити шви епоксидною затиркою, вони набагато довше залишатимуться чистими.
  • Популярне також оздоблення фартуха склом. Воно може бути прозорим, а стіна під ним – пофарбована в будь-який колір. Цей спосіб дозволяє будь-якої миті перефарбувати стіну або заклеїти її шпалерами іншого відтінку.

Ще один модний варіант – скло з оригінальним фотодруком. На нього можна нанести будь-яке зображення на замовлення. Дуже потрібні природні мотиви: зображення квітів, лісу, гір, трав.

Стулки та стіл

Кухні зелених кольорів можуть виглядати по-різному, але акцент робиться на чомусь одному: гарнітурі, столах або стільцях. Майстерно поєднуючи відтінки, дизайнери досягають несподіваних ефектів.

Часто можна бачити інтер’єри, в яких на перший план виходять зелені меблі на контрасті з білими стінами, столом із прозорого скла.

фіранки

В інтер’єрі зеленої кухні чудово виглядають яскраві фіранки. Вони пожвавлюють будь-який інтер’єр і покращують загальну атмосферу. Для оформлення приміщень у мінімалістичному стилі замість штор використовують жалюзі зі змішаних тканин.

Цей матеріал є ідеальним для кухні – він не вигоряє на сонці, не вбирає забруднення, легко стирається.Колір штор обов’язково має гармоніювати зі стінами.

Оздоблення стін, підлоги та стелі

Забарвлюючи стіни в зелений колір, потрібно враховувати розміри приміщення. Якщо кухня має невеликі розміри, то відтінки мають бути максимально світлими.

  • Дизайнери вітають використання будь-яких сучасних матеріалів: фарби, плитки, шпалер, декоративної штукатурки.
  • Як зрозуміти, що шпалери підійдуть для кухні? Вибір зробити нескладно: будь-які варіанти, що миються, – найкраще рішення.
  • Стіни можна зробити яскравими та незвичайними за допомогою вінілових шпалер на флізеліновій основі. Модні прийоми дають змогу додати інтер’єру виразності.
  • Наприклад, модно зробити акцентною одну зі стін. В такий простір ідеально впишеться світлі дерев’яні меблі.

Ультрамодне рішення – стеля або підлога в зелених тонах.

При відповідному декорі, використанні фактурної обробки та живих рослин це дозволяє зануритися в природну атмосферу, розслабитися та зарядитися енергією.
























Фото зеленої кухні