Зелена кухня: 150 фото новинок дизайну інтерєру та поєднань зеленого кольору

Зелена кухня – приклади оформлення, ідеї дизайну в поєднанні зелених відтінків в елементах інтер’єру кухні (150 фото)

Будь-які відтінки, які асоціюються з природною гамою, заспокоюють та утихомирюють. Оздоблення кухні у зелених тонах – чудовий спосіб освіжити приміщення та зарядитися бадьорістю на цілий день.

Усілякі відтінки зеленого асоціюються природною зеленню та морською прохолодою. Зелений універсальний, тому його можна легко поєднувати із будь-якими відтінками. Він чудово виглядає, наприклад, в інтер’єрі прованс або кантрі незалежно від розмірів кімнати.

Плюси зелених відтінків

Колір огортає спокоєм і знімає напругу, діє як справжній антистрес.

  • Зелені відтінки звичні оку, оскільки постійно зустрічаються в природі, і мозок сприймає їх природно. Вони не дратують і викликають втоми. Кухня зеленого кольору не тільки позитивно відбивається на настрої, але й покращує апетит.
  • Гратно комбінуючи різні відтінки зеленого можна створити освіжаючий, життєрадісний, наповнений сонячним світлом інтер’єр. Дизайн зеленої кухні може бути спокійним або яскравим: атмосфера змінюється залежно від вибраного кольору.
  • Темний малахітовий, приглушений оливковий або яскравий лимонний – безліч відтінків цього кольору дозволяє створити потрібний ефект в інтер’єрі.
  • Оливкові та фісташкові тони найчастіше дизайнери використовують для оформлення кухонь у стилі прованс або кантрі, більш живі та соковиті кольори чудово виглядають у сучасних інтер’єрах. Малахітово-смарагдові тони підходять для класичного дизайну. Своєю глибиною та насиченістю вони підкреслюють вишуканість цього стилю.