Синя кухня (200 фото): новинки дизайну, плюси та мінуси оформлення кухні у синьому кольорі

Синя кухня – найкращі ідеї поєднання кольорів. 200 фото модних інтер’єрів кухні у синіх тонах

Хоч і перебувають люди, яким синій не подобається через свою «холодність», більшість все ж таки відчуває лише позитивні емоції при його згадці – адже це колір неба, моря та незабудок.

Цей колір вважається елегантним та витонченим. Для кухні, оформленої в синьому кольорі, характерна гармонійність, стабільність, врівноваженість елементів.

Характеристика гами

За обстановкою, витриманою в цій палітрі, не потрібний якийсь особливий догляд. Це лише один із плюсів на користь оформлення кухні у синіх тонах. Мало хто знає про те, що цей колір сприяє стабілізації артеріального тиску та зниження апетиту.

Для тих, хто перебуває на дієті, така властивість відтінку навіть корисна, а якщо ж мети схуднути немає, то до оформлення кухні слід поставитися прискіпливо, аж до відмови від кухні у синьому кольорі.

Ще один момент: таке оформлення не підійде до приміщення з нестачею сонячного світла, тому що велика кількість синього просто обтяжить його. Взимку навряд чи буде тепло і затишно знаходиться на такій кухні, оскільки сам собою колір відноситься до холодного спектру.

Однак при правильному підході ця проблема цілком вирішувана – потрібно вносити синій дозовано та брати його світлі відтінки.