Фіолетова кухня (140 фото новинок дизайну): ідеї поєднання фіолетового відтінку в інтерєрі кухні

Фіолетова кухня: яскраві приклади поєднання кольорів. 140 фото ідей дизайну кухні у фіолетових тонах

Відтінки фіолетового кольору та близькі до нього фіолетовий і фіолетовий тони на психологічному рівні асоціюються з таємничістю, містичністю. В інших людей ці кольори викликають асоціацію з творчими здібностями.

У сучасних інтер’єрах кухні фіолетового кольору зустрічаються не часто, тому що люди звикли користуватися звичними з дитинства відтінками. Але якщо правильно поєднувати кольори один з одним, бузкові та фіолетові поєднання внесуть родзинку в інтер’єр квартири.

Якщо зупинитися на ніжному лавандовому тоні, така кухня стане місцем приємного відпочинку після напруженого рудового дня.

Особливості оформлення та стилі

Цей нестандартний колір добре поєднується з мінімалістичним стилем, який зараз знаходиться у тренді. Також підійде стиль неокласики та хай-тек, який користується популярністю у західному світі та в Росії.

Бузкові або пурпурові поєднання можна застосувати в дизайні скандинавського стилю, а сіро-фіолетова кухня підходить для стилю прованс. Ніжний бузковий колір передбачає наявність додаткових елементів та декору в оформленні кухонного простору.

На замітку! Насичений фіолетовий добре поєднується із простим та строгим дизайном кухні. Цей відтінок не терпить надмірностей і химерності.

Вибір темного або світлого поєднання залежить від площі вашої кухні: чим вона менша, тим світліший тон. Занадто темний колір візуально зменшує простір, а світлі розширюють. Але для великих кухонь підходять будь-які поєднання – темні та світлі. Вибір залежатиме від особистих уподобань господарів.

Фіолетовий колір і споріднені відтінки виглядають дуже свіжо і незвичайно. Вони розкривають свої фарби за правильно вибраного освітлення. Темно-пурпурні або насичені лілові комбінації вимагають яскравого освітлення. Якщо природного світла недостатньо, необхідно створити штучне підсвічування.

Також не слід забувати, що насичені та світлі поєднання бузкового або лавандового відтінку розкривають себе по-різному. Темний колір створює таємничу ауру, світлі вносять легкість та легкість. На фото фіолетової кухні можна побачити, як насиченість відтінку впливає на загальне сприйняття простору.