Кухня у стилі Хай-Тек: 125 фото найкращих інтерєрів. Приклади новинок дизайну

Кухня у стилі Хай-Тек: вдалі варіанти дизайну та оформлення інтер’єру (125 фото). Огляд інтер’єрів у стилі Hi-Tech

Стилістика наскрізь просочена і одухотворена високими технологіями та інноваціями, відкидаючи все зайве і ставлячи в основу ергономічність і функціональність. Такий вибір підходить любителям екстравагантності, мінімалізму та глянсового блиску.

В аскетичній обстановці приховується особлива естетика свободи і впорядкованості, її зовнішня простота, що здається, оманлива, щоб втілити в реальність таку мрію знадобляться чималі фінансові витрати.

Специфічні риси стилю Хай-Тек

Стилізація повністю звернена в майбутнє, нічого не взявши з минулого. Сучасні кухні в стилі Хай-Тек можна порівняти з добре налагодженим годинниковим механізмом. Тут усе спрямоване на полегшення життя людини.

Максимальною автоматизацією та ергономічним розташуванням предметів значно заощаджується час приготування їжі. Стильною технікою підкреслюється основна інтер’єрна концепція – це не тільки функціональні пристрої, але й повноправні аксесуари, що декорують.

Основні ознаки:

  1. Прямі строгі лінії.
  2. Відсутність декорацій.
  3. Маса джерел світла.
  4. Раціональність в організації простору.
  5. Багатофункціональність усіх складових.
  6. Модульні меблі.
  7. Мінімум натуральних матеріалів.

Це перевага витриманих акуратних естетів, що зневажають надмірності. Інтер’єру гарантований шикарний вигляд за підтримки ідеального порядку.

Робочу чисту поверхню характеризує порожнеча без вази, статуеток, рушників, серветок та посудних губок. Навіть дозатор для миючого засобу вмонтований у раковину.