Поєднана кухня: 150 фото практичних рішень, реальні приклади поєднання інтерєрів

Поєднана кухня – найкращі рішення та стильні ідеї, як поєднати два інтер’єри в один. ТОП-150 фото планувань із зонуванням

Коли площа квартири чи будинку невелика, постає питання суміщення кухні з іншим домашнім простором. Так само поєднання кухні буде актуальним наприклад для мами, яка поки що готує, зможе стежити за тим як грають маленькі діти, для любителів влаштовувати домашні посиденьки, вечірки.

Великий плюс поєднання кухні з іншими кімнатами – збільшення простору. Давайте розглянемо різні варіанти суміщення кухні.

Кухня вітальня в євродвушці

Євродвушка — це однокімнатна квартира, де друга кімната об’єднана з кухнею та займає 30-40% площі квартири.

Для євродвушки існує безліч варіантів дизайну кухні суміщеної, при цьому вітальня необов’язково повинна мати диван, який використовується як спальне місце, адже ще є кімната, яку можна використовувати як спальню. Як правило, кухня-вітальня досить велика, тому і кухонний гарнітур може бути повнорозмірним.

Інтер’єр кухні поєднаної з вітальнею може перегукуватися, у такому разі кухня буде візуально відокремлена від вітальні, але при цьому не виділятиметься.Про дизайн вітальні, поєднаної з кухнею ми поговорили, але як розмістити кухонну техніку так, щоб вона не впадала в очі?


Для цього існує безліч різних варіантів, наприклад використання простору під барною стійкою, або додаткових ніш, прихованих у перегородках між кухнею та вітальнею.

Перегородки виконують виключно декоративні функції та можуть мати з боку кухні ніші під різний посуд та дрібну побутову техніку. Несучу частину таких перегородок можна виготовити з дерева або металевих профілів, а для зовнішнього оздоблення добре підійде гіпсокартон.