Меламінова губка: інструкція з відгуками + варіанти застосування

Меламінова губка – як правильно використовувати і вибрати найкращу? Властивості, переваги та недоліки

Диво сучасних технологій – меламінова губка. Вона славиться тим, що справляється з брудом, який буває неможливо відмити ні ганчіркою, ні серветкою, ні звичайною губкою навіть із шорсткою поверхнею.

Друга назва меламінової губки – господарська гумка. Це брусок білого кольору, який зменшується в розмірах. Частинки губки відшаровуються, тому її і порівнюють із гумкою.

Миючі властивості губці надають такі речовини, як ціанухлорид та аміак. Зовнішній шар – це меламін, який також має здатність очищати поверхні.

Коли використовують меламінову губку

Якщо на металевих, керамічних, шкіряних, пластикових та інших поверхнях з’явилися забруднення, що не змиваються, можна спробувати стерти їх меламіновою губкою. Якщо читати відгуки тих, хто вже оцінив переваги господарської гумки, можна зрозуміти, що вона відмиває навіть чорні плями на пластикових віконних рамах і підвіконнях. Адже їх неможливо видалити ніяким сильнодіючим засобом!

Також гумка добре усуває сліди кулькової ручки, у тому числі зі шпалер та гладкої тканинної оббивки, сліди маркера, засохлу їжу, жиру, цвіль, іржаві патьоки на сантехніці, мазутні плями на зовні автомобіля та на внутрішній панелі. Добре відмивається світла підошва взуття, шкіряна оббивка, плінтуси.

Якщо на поверхні підлоги з’являються плями від йоду, кави, чаю, вони можуть швидко вбратися і залишитися видимими. Меламінова губка добре видаляє їх.