Який чайник краще: огляд кращих моделей з порадами щодо вибору та покупки

Який чайник кращий — найактуальніший рейтинг новинок на 2024 рік

Для переважної більшості користувачів чайник є настільки звичним предметом, що він не має для них жодної важливості. Але це не скасовує того, що дуже непросто зробити правильний вибір, який електричний чайник краще купити, або який чайник краще купити для газової плити.

Багато варіантів, які спочатку приваблюють покупців красивими фото чайників, пізніше починають їх розчаровувати коротким терміном служби, незручністю використання, довгим прогріванням води та іншими мінусами.

Тому нижче представлений огляд якісних моделей електрочайників, а також чайників зі свистком, що істотно полегшить питання який чайник краще вибрати для плити.

Електрочайники

Всі представлені моделі неодмінно порадують користувачів своєю роботою.

TWK70A3 Bosch

За відгуками користувачів, цей чайник служить досить довго та справно. Виглядає красиво, має зручну підставку з круглим контактом на 22 вольт, в неї можна забрати зайву частину дроту, чайник можна ставити як завгодно, будь-якою стороною.

  • Оскільки він прозорий, у ньому добре видно скільки в ньому налито води. Вода нагрівається швидко, невелика витрата електрики.
  • Чайник виготовлений з якісного пластику, пластик не плавиться і не має запаху.

Також, він не видає багато шуму, що безперечний плюс, тому що це не заважатиме перегляду телевізора або при розмові з кимось. Зручний носик, завдяки якому вода не стікає носиком при наливанні в чашку.

На носику є фільтр із залізної сітки, він дозволяє не шуміти чайнику під час кип’ятіння, фільтрує воду та коригує струмінь води при наливанні. Кнопка увімкнення не ламається, кришка кріпиться якісно, ​​об’єм води 1,7 літра.