Який чайник краще: огляд кращих моделей з порадами щодо вибору та покупки

Який чайник кращий — найактуальніший рейтинг новинок на 2024 рік

Для переважної більшості користувачів чайник є настільки звичним предметом, що він не має для них жодної важливості. Але це не скасовує того, що дуже непросто зробити правильний вибір, який електричний чайник краще купити, або який чайник краще купити для газової плити.

Багато варіантів, які спочатку приваблюють покупців красивими фото чайників, пізніше починають їх розчаровувати коротким терміном служби, незручністю використання, довгим прогріванням води та іншими мінусами.

Тому нижче представлений огляд якісних моделей електрочайників, а також чайників зі свистком, що істотно полегшить питання який чайник краще вибрати для плити.

Електрочайники

Всі представлені моделі неодмінно порадують користувачів своєю роботою.

TWK70A3 Bosch

За відгуками користувачів, цей чайник служить досить довго та справно. Виглядає красиво, має зручну підставку з круглим контактом на 22 вольт, в неї можна забрати зайву частину дроту, чайник можна ставити як завгодно, будь-якою стороною.

 • Оскільки він прозорий, у ньому добре видно скільки в ньому налито води. Вода нагрівається швидко, невелика витрата електрики.
 • Чайник виготовлений з якісного пластику, пластик не плавиться і не має запаху.

Також, він не видає багато шуму, що безперечний плюс, тому що це не заважатиме перегляду телевізора або при розмові з кимось. Зручний носик, завдяки якому вода не стікає носиком при наливанні в чашку.

На носику є фільтр із залізної сітки, він дозволяє не шуміти чайнику під час кип’ятіння, фільтрує воду та коригує струмінь води при наливанні. Кнопка увімкнення не ламається, кришка кріпиться якісно, ​​об’єм води 1,7 літра.

Kitfort KT-640-5

Чайник зроблений з якісного матеріалу, при поворотах не скріпить, регулятор температури на ручці виглядає якісно, ​​нічого не відвалюється, не міхуриться.

Воду краще заливати профільтровану, щоб уникнути накипу, або не лінуватися і регулярно його чистити.

 • Є моделі різних кольорів — від ожинового до смарагдового, підходить до будь-яких тонів в інтер’єрі.
 • Об’єм чайника 1,7 літра, але зверху залишається досить багато місця.
 • Виробник не рекомендує наливати воду вище 1,7, тому що при кипінні вона нібито може перелитися через край, але за фактом нічого подібного не відбувається.
 • Одним із мінусів є те, що чайник має досить гучний звуковий сигнал, що може бути проблемою для тих, у кого є діти.

Є 5 температурних режимів від 40 до 90 градусів, для кожного режиму є окреме підсвічування, для кип’ятіння є окрема кнопка.

 • До 40 градусів чайник нагріває воду за 50 секунд.
 • До 70 – за 3 хвилини 5 секунд.
 • До 80 – 3 хвилини 48 секунд.
 • До 90 – 4 хвилини 25 секунд.
 • До 100 – 5 хвилин 12 секунд.

Кольори підсвічування від ступеня нагрівання не змінюються, тільки залежно від конкретної програми.

Виробник заявляє, що чайник може підтримувати будь-яку температуру і це майже так і є.

 • Він підтримує температуру 100, 90, 80, 70 градусів, але при 40 видає сигнал, діод не блимає і незрозуміло, чи підтримуватиме він цю температуру чи ні, це варто врахувати.
 • Як ще один можливий мінус у відгуках озвучували коротку довжину шнура від чайника, вона становить приблизно 70 сантиметрів, але на маленький стіл цієї довжини вистачає із запасом.

Ще немаловажний момент наскільки зручно наливати — дуже зручний носик, нічого не булькає, не переливається.

Загалом, чайник якісний, гарний, мінуси якщо і є — то несуттєві, можна купувати без сумніву.

REDMOND SkyKettle G200S

Головним плюсом цього чайника є те, що ним можна керувати зі смартфона.

 • Також, на ньому наочно видно рівень води з обох боків, ємність становить 2 літри, завдяки скляним стінкам відразу можна буде помітити утворення накипу та зрозуміти коли потрібно чистити чайник.
 • Кришка відкривається кнопкою зверху і відразу варто відзначити такий нюанс, що відкрита кришка тримається невпевнено, бовтається і якщо сильно нахилити чайник при наливанні води — він може трошки просочитися через кришку.
 • На ручці знаходяться дві кнопки – одна включає режим кип’ятіння, а друга вибирає температуру нагрівання від 40 до 85 градусів.
 • Чайник підтримує вибрану температуру протягом 12 годин.

Платформа кругла, потужність 2200 ват, за часом, 2 літри води чайник кип’ятить за 4 хвилини 40 секунд, 1 літр – за 3 хвилини 20 секунд. Залежно від температури змінюється підсвічування.

Які газові чайники краще

VINZER PREMIER 2.6 L

 • Цей чайник складається з нержавіючої сталі високої якості, має оригінальний дизайн.
 • Чайник має подвійне дно, завдяки чому тепло добре розподіляється.
 • Окремо варто сказати, що найсильніша його сторона – це незвичайний дизайн та механіка. Але вся краса цього чайника в його блиску, доки він блищить – він виглядає красиво.
 • Механізм ручки дійсно оригінальний, зручний, але голою рукою його не взяти.

Якщо чайник закипів – доведеться взяти рукавицю або рушник і тільки так можна буде його взяти. Щодо свистка — особливого мелодійного звучання немає. При наливанні залишаються крапельки, які по нижній частині носика стікають на поверхню чайника і утворюють вапняний наліт, який дуже складно відмити.

Кришка чайника досить туго відкривається і не дуже добре приварена. Тим не менш, можна сміливо брати чайник цієї фірми, тому що сталь досить хороша, це видно, але тільки на ручці обов’язково має бути якась накладка, дерев’яна або, хоча б, пластикова.

Mallony

Чайник із нержавіючої сталі, зі свистком, об’ємом 2,5 літра, підходить для склокерамічної, електричної, газової та індукційної плити.

 • Він досить легкий, має добротну ручку, кришка вставляється досить щільно і не вивалюється.
 • Не рекомендується заливати в нього більше 2 літрів води, інакше при закипанні вона виливатиметься через носик.

Для закипання 2 літрів на найменшій газовій конфорці потрібно в середньому 13 хвилин, при цьому свистить досить голосно, ручка сильно не нагрівається, кришку легко можна зняти і наливати зручно.

HY-3766

Це китайський чайник із нержавіючої сталі, зі свистком. Має об’єм 2,9 літра, зовні нагадує мідію, свисток відкривається та закривається по кнопці, свистить досить голосно, незважаючи на те, що прилягає нещільно.

На ручці та кришці є дерев’яні накладки.

Rondell Premiere

Цей чайник зроблений з високоякісної нержавіючої сталі, ручка та кришка при закипанні не нагріваються.

Об’єм 2,4 літра, ручка з комбінованим поліруванням, завдяки матовій поверхні відбитки пальців та бруд на чайнику не залишаються. Підходить для електричних, керамічних, газових та індукційних плит.

Фото найкращих моделей чайника