Серветка: найкращі способи складання та виготовлення. Фото серветниць з оригінальним дизайном

Серветка: поради як вибрати та красиво скласти серветку (115 фото). Інструкція з виготовлення своїми руками

Сервірування святкового столу є мистецтвом, що відповідає не лише естетиці, а й правилам етикету. Всі необхідні деталі повинні бути не просто присутніми на столі, але й зручно розташовуватися для використання.

Красиві серветки служать для оформлення застілля та правильного сервірування, коли в потрібний момент, що виділяється серед посуду, аксесуар можна легко знайти та скористатися необхідною паперовою серветкою.

Особлива роль серветниць

Зручні та оригінальні підставки для паперових серветок з’явилися після того, як з ужитку майже витіснили тканинні вироби, що стали дорожчими.

Протягом останніх десятиліть столи переважно сервірують відкритими або закритими видами серветниць.

Навіть при розкладанні серветок у серветницю, роль якої виконує скляну або пластикову склянку, все одно вибирається посуд незвичайного кольору або форми, що підкреслює особливу функціональність за святковим або щоденним столом.

Але настільки спрощений спосіб оформлення застілля може зіпсувати враження від найкращого прийому. Тому такий витончений і унікальний атрибут столу, як серветниця, може надати всьому сервіруванню особливий, неповторний стиль і позитивний настрій.