Набір для кухні: фото огляд кращих варіантів з дерева, силікону, металу + інструкція, як вибрати

Набір для кухні: рекомендації щодо вибору кухонного приладдя. Види, склад набору, матеріал виготовлення, фото

Набори столових приладів або інших дрібних елементів посуду – це чудовий подарунок на будь-яке свято. Дитячий ігровий набір для кухні потішить будь-яку дівчинку і дозволить їй відчути себе справжньою господаркою.

А кулінарне приладдя для кондитерських виробів зробить її найкращою маминою помічницею і дасть змогу пишатися своїми першими смачними шедеврами.

Варіанти кухонних наборів

Кухонні набори – це чудовий спосіб організувати предмети схожого призначення на єдиний ансамбль. Такі комплекти продаються з готовим пристосуванням для зберігання, що спрощує зберігання.

Існує безліч варіантів кухонних наборів:

  • Набір ножів для кухні. Він зазвичай містить кілька варіантів інструментів від стандартного великого різака до специфічних виробів для очищення риби, нарізки сиру, величезного тесака для м’яса. Такий комплект знадобиться тій господині, яка звикла готувати сама з первинних продуктів – тобто самостійно обробляти курку, рибу та використовувати великі шматки м’яса для різних страв.
  • Набір предметів для приготування.Він необхідний на кожній кухні та містить основні предмети: шумівку, велику ложку для перемішування, ложку для спагетті, кілька варіантів лопаток, віночок для збивання, м’ялку для пюре та кухарську вилку. Цей набір підійде будь-якій господині, навіть тій, що звикла лише розігрівати їжу. Без лопатки, шумівки та великої ложки взаємодія з будь-якими гарячими стравами просто неможлива.

Рада. Для хорошого подарунка підійде розширений комплект, який містить з кількома ополониками, ложками та щипцями.

  • Набір для зберігання спецій. Він підійде шанувальницям кулінарного мистецтва, які звикли використовувати прянощі та перець у приготуванні. Крім того, такий виріб зробить будь-яку кухню затишною та колоритною. Декілька симпатичних баночок на підставки із загадковим, але ароматним вмістом вже одним своїм виглядом збуджуватимуть апетит. Плюс у тому, що всі прянощі завжди будуть під рукою.
  • Кондитерський набір. Такі добірки кухонного приладдя зазвичай бувають тематичними: формочки для випічки, насадки з кулінарним мішком для оформлення, пристосування для дизайну кондитерських виробів або створення фігурок з мастики. Такий варіант найкраще підійде дівчинці, яка захоплюється кондитерським мистецтвом, оскільки він дозволить їй суттєво розширити свої знання та навички. Часто в такі комплекти входить ще й додаткова книжка з рецептами та способами приготування, що робить набір ще ціннішим.