Побутова техніка для кухні – рейтинг найкращих новинок з інструкцією з вибору потрібної моделі

Побутова техніка для кухні – фото новинок з інструкцією як вибрати, список необхідної техніки для кухні

Кожна сучасна господиня користується побутовою технікою для кухні, яка значно полегшує життя. Люди, які цінують комфорт, щодня використовують будь-яку побутову техніку, починаючи від електричного чайника до холодильника.

Побутові прилади підбираються за уподобаннями та смаками, допомагаючи справлятися з різними домашніми справами. Побутова техніка для кухні ділиться на дрібну та велику, а її асортимент надзвичайно величезний.

Кухонна побутова техніка

По фото побутової техніки для кухні можна зрозуміти, наскільки різноманітною може бути ця категорія товарів. Вона включає масу елементів:

 • Холодильник
 • Варкова панель
 • Кухонний комбайн
 • Кавоварка
 • Мікрохвильова піч
 • Блендер
 • Мультиварка
 • Аерогриль
 • Посудомийна машина

Це далеко не вся техніка, яка використовується на кухні. Купуючи подібний товар, необхідно вибирати перевірені бренди, які добре зарекомендували себе на ринку.

Якісна побутова техніка прослужить дуже довго і відмінно проявить себе в роботі.

Побутова техніка в інтер’єрі кухні

Кухню можна сміливо назвати одним із найскладніших приміщень. Побутова техніка підбирається таким чином, щоб вона не здавалася чужорідною на тлі кухонних меблів та дизайну загалом.

Дизайнери пропонують три зручні варіанти:

 1. Підбір техніки під інтер’єр в одному кольорі.
 2. Приховування техніки під меблевими фасадами.
 3. Використання побутових приладів як акценту.

Найпростіший і найзручніший варіант – вбудована техніка, його вибирають найчастіше. Будь-яка побутова техніка в інтер’єрі кухні підбирається з урахуванням розмірів кімнати.

Найпопулярнішим кольором серед покупців є класичний білий колір, який підходить абсолютно під будь-який дизайн. Він відрізняється простотою та елегантністю, до того ж цей колір ніколи не виходить із моди.

Найпрактичнішим є покриття з нержавіючої сталі, цей колір є більш стильним, а поверхня стійка до мікробів та забруднень. Техніка з металевим відтінком виглядає більш сучасною, але при цьому коштує дорожче за білі прилади.

Особливості вбудованої техніки

Якщо раніше побутова техніка для кухні була ознакою розкоші, то вже сьогодні вона стала доступною для всіх обивателів. Як правило, обладнуючи кухню, вибирається цілий комплект техніки, що ховається за меблевими фасадами.

До переваг вбудовуваної техніки можна віднести такі пункти:

 • Привабливий зовнішній вигляд, кухня з вбудованою технікою виглядає як одна монолітна конструкція;
 • Дизайн комплекту виконаний в одному стилі, завдяки чому кухня стає естетичнішою і виглядає дуже стильно;
 • Вбудована техніка має низький рівень шуму, її конструкції передбачається посилена теплоізоляція;
 • Вбудована техніка дозволяє раціонально розмежувати простір;
 • Простота у догляді – важлива перевага. Таку техніку легко мити, оскільки всі дрібні деталі приховані від сторонніх очей;
 • Велика різноманітність вибору дозволяє знайти техніку своєї мрії без зайвого клопоту;

Як вибрати кухонну техніку

Для початку необхідно представити розміщення всіх побутових приладів, які будуть розміщуватись на кухні. До базового набору належить холодильник, варильна панель, витяжка та духова шафа.

Наступний список триває за бажанням, найчастіше його доповнюють мікрохвильовою піччю, електричним чайником, кавоваркою, кухонним комбайном і так далі.

Якщо ви любите робити перестановку, то важливо пам’ятати, що побутову техніку, що вбудовується, не можна буде пересунути або поставити на інше місце.

Гарна побутова техніка повинна мати відмінні технічні характеристики, слід орієнтуватися лише на перевірених виробників. Можна переглянути рейтинг брендів та вибрати щось доступне та відповідне за всіма параметрами.

Перш ніж купити побутову техніку для кухні, потрібно підібрати потрібну модель та ознайомитися з відгуками інших покупців.Вироби можуть відноситися до преміум-класу, категорії середнього рівня або економ. Не потрібно купувати найдорожчу техніку з лінійки, якщо вам необхідний мінімальний набір функцій.

Розміщення техніки на кухні

Правильно розставлена ​​техніка на кухні зможе значно полегшити побут будь-якої людини. Для початку рекомендується накидати план кухні, де має бути зображена побутова техніка.

 • Варто пам’ятати про правило робочого трикутника, кутами якого є мийка, плита та холодильник.
 • На шляху переміщення між цими елементами не повинно бути перешкод.
 • Багатофункціональна техніка допоможе значно заощадити простір.

Будь-яке розміщення побутової техніки на кухні передбачає під собою пристрій вбудованої та звичайної пересувної техніки, яку можна переставляти як завгодно.

Робочу поверхню не рекомендується розділяти ні плитою, ні холодильником. Всі дрібні побутові прилади розставляються по кутах або розташовуються на полицях. Щоб ще більше заощадити простір, мікрохвильову піч можна розмістити на підвісній полиці на зручній висоті.

Слід пам’ятати, що з боків від печі та духовки має бути невелика відстань. Найбільш зручним місцем має бути миття, тому що тут проводиться набагато більше часу. Посудомийна машина повинна розташовуватися якомога ближче до миття, завантажувати та розвантажувати її має бути зручно.

Догляд за побутовою технікою

Будь-яка побутова техніка потребує правильного догляду. Щоб уникнути частих ремонтів побутової техніки для кухні, потрібно дотримуватися правил догляду.

 1. Техніку необхідно експлуатувати згідно з інструкцією.
 2. Не можна мити техніку агресивними миючими речовинами, не призначеними для неї.
 3. Для очищення використовуються відповідні професійні засоби.
 4. Вчасно видаляйте будь-які забруднення.
 5. Важливо вчасно чистити та міняти фільтри у витяжці та посудомийній машині.

Правильно доглядаючи кухонну техніку, можна значно продовжити їй життя і підтримувати на кухні приємну здорову чистоту.


Фото популярної побутової техніки для кухні