Який купити холодильник недорогий, але хороший – рейтинг найкращих моделей за 2024 рік

Який купити холодильник недорогий та добрий: ТОП-10 популярних бюджетних новинок 2024 року

У багатьох випадках при виборі з кращих недорогих холодильників віддається перевага невисоким моделям, які мають гарну місткість. Крім того, не потрібно платити більше за розмір.

Якщо читати відгуки, то в рейтингу найкращих пропонується розглянути такі варіанти, які давно завоювали популярність серед споживачів.

Beko RCSK3110M20W

Холодильник з двома камерами має значний внутрішній об’єм – триста літрів. Це його основна перевага, що вирізняє модель серед інших. Морозильна камера займає третину загального простору і становить вісімдесят сім літрів.

Три досить місткі ящики, які висуваються та засуваються. У них легко розміщується запас продуктів на тиждень та заготівлі сезонного плану. Є піддон, на якому можна розмістити ягоди.

У спеціальному відсіку швидко та просто заморожуються продукти. Овочі та фрукти також зберігаються окремо. Холодильник розморожується самостійно. Для цього існує система крапельного охолодження з отвором, куди стікає відпрацьований конденсат.

Ще одна особливість – дверцята легко переважуються, що дає змогу встановити Беко у будь-яке зручне місце.На рік він витрачає близько двохсот сімдесяти кВт годин.