Рожева кухня (150 фото): новинки дизайну поєднання рожевих кольорів в оформленні кухні

Рожева кухня – колірні рішення, стилі та поєднання. 150 фото красивих ідей дизайну інтер’єру кухні

Багато хто вважає рожевий колір виключно жіночим мотивом. Але це не зовсім вірне судження, оскільки він створює ніжну та акуратну атмосферу, забезпечує свіжість та оригінальність, які може оцінити будь-який чоловік.

Завдяки особливостям рожева кухня в інтер’єрі дозволяє безтурботно прийняти їжу та добре її засвоїти, оскільки спокій покращує травлення. Це дозволить усім членам сім’ї зарядитись енергією на цілий день.

Але він не такий простий, може стимулювати апетит, хоча робить це дбайливо та відрізняється від впливу червоної агресії. Його асоціюють з полуничним йогуртом та ягідним мусом. Далі розберемося у нюансах використання.

Подобається або не підходить

Не кожній людині підійде цей варіант обробки такого важливого місця для їди. Тому варто разом із сім’єю вивчити багато фото рожевої кухні або переглянути комп’ютерні моделі, створені популярними дизайнерами. Це допоможе визначитись із вибором.

Переваги рожевого кольору:

 • Легко вписується майже у всі стильові напрямки;
 • Дивиться гармонійно та природно на основі будь-якого інтер’єру;
 • Допускається використання в союзі з глибокими та багатокомпонентними тонами;
 • Позитивно впливає на психічний стан. Завдяки заспокійливому ефекту він підходить для сімей з дітьми. Він допоможе зняти напругу на кухні, коли всі збираються для їди.

Завдяки численним експериментам дизайнери навчилися вписувати його у класичний та сучасні стилі. Він може стати основою для формування невимушеної теплоти між членами сім’ї.

Вчимося вписувати в сучасний стиль

Сучасний дизайн рожевої кухні вигідно поєднувати з невимушеною технологічністю, функціональністю без опори на природні матеріали. У цьому випадку використовуються хромовані, сталеві, пластикові та скляні елементи.

 • Завдяки цій особливості стилю навіть відтінок фуксії поряд з рештою насичених варіацій пропонує відмінну атмосферу для прийому та приготування їжі.
 • Але не варто перенасичувати кухню рожевими відтінками. Досить використовувати на основі акцентування на стіні або стелі.

Шанувальники світлої та м’якої кухні можуть скористатися поєднанням рожевого та сірого кольору. Це врівноважений і спокійний варіант, що допомагає вигідно вписатися в технологічність і яскравість хай-тека.

Головний акцент створює хромована сантехніка, багато скляних елементів, присутність дзеркал, підсвічування для різних зон, сучасні види кухонного обладнання.

Не менш якісно може доповнити поп-арт, мінімалізм та модерн. Це з тим, що ці брендові стилі часто застосовують у союзі до створення эклектического сучасного напрями.

Використовуємо ретро стиль

Кухня в рожевому стилі ретро підійде літнім та заможним власникам, оскільки вона відрізняється деякими особливостями. По-перше, це дорого. По-друге, дуже стримано та консервативно. Але багато залежить від епохи та регіону, на яку вирішили спиратися господарі.

Хоча дизайнери винайшли середній варіант на основі використання предметів старовини та контрасті модних речей сучасного світу. Саме в цьому випадку оптимально підходить рожевий колір. Завдяки йому створюються ніжні фасади, дерев’яні меблі, мармурові імітації підлоги.

Але допускається використання відреставрованого гарнітуру у союзі з новою технікою. Для цього вона може ховатися за декоративним фасадом. Хоча акцент робиться на «бабусині» аксесуари рожевого кольору та стилізоване обладнання для забезпечення функціональності.

Як рожевий поєднується з рококо

Кухня в рожевому кольорі на основі рококо виглядає як «рідна», стиль ніби придумали для гармонійного поєднання. Завдяки цьому забезпечується шляхетність, романтизм і можна вигідно вписувати незвичайні рішення інтер’єру.

Основними рисами поєднання рожевого та рококо вважається витонченість, декоративність та затишність для всіх членів сім’ї. Завдяки йому прийом їжі здійснюється в атмосфері свята, схожого на карнавал.

Але для повноцінної реалізації кухні в рожевих тонах потрібно багато простору. Тому краще використовувати на основі будинку чи об’ємності сучасної квартири. У цьому випадку вигідно виглядає позолота, розкіш, вигадливі конструкції та ліплення разом з іншою декорацією.

Використовується вся площа високих стель – монтуються мозаїки або фрески.


Опираємося на біло-рожевий тон

Створення біло-рожевої кухні базується на використанні двох кольорів. Але рожевий тут основний, білий як допоміжний, він необхідний для додавання свіжості.

 • Але не обов’язково використовувати надто яскравий рожевий колір, оскільки це створить надмірну вульгарність.
 • Краще спиратися на приглушений та грати з акцентами білого кольору. Варто додати відтінки рожевого, оскільки вони чудово поєднуються з білим кольором.
 • Для створення якісної кухні для всієї сім’ї необхідно уникнути лялькового стилю.
 • Опираємося на стандартний фасад гарнітура без химерних візерунків та декоративного наповнення. Це спростить та зробить атмосферу серйозною.
 • В якості матеріалів для такої кухні вигідно використовувати МДФ, дерев’яний масив, пластик.
 • Підійдуть матові та глянсові види фактури. Завдяки цьому кухня набуде елегантного вигляду і не буде почуття дискомфорту.

Особливо добре білий поєднується з рожевим на основі провансу. Але варто експериментувати з акцентами, чудово підходить: димчастий, пудровий, фіолетовий відтінок рожевого.

До цього додається білий гарнітур із декоративним розписом стін на основі рожевого кольору з впровадженням текстилю та фарфорового набору для серванту на основі основного кольору.

Поєднання сірого та рожевого на кухні

У процесі створення рожевої кухні дуже важливо не перенасичувати її основним кольором. Таким чином вона набуде «лялькової» атмосфери, створеної для іграшок. Тому застосовуються відтінки відтінки. Наприклад, приглушений сірий допоможе створити унікальний стиль.

Завдяки йому сіро-рожева кухня допомагає у невимушеній обстановці вживати їжу, що допоможе на початку дня створити тонус та відмінне травлення, і наприкінці дня, коли нервова система максимально напружена після трудового дня.

Дизайнери вважають, що сірий створений для відкриття глибини та насиченості рожевого кольору. Незважаючи на його похмурість і нейтральність, він відмінно доповнює основний фон. Завдяки комбінації можна створити оригінальний інтер’єр кухні.

Завдяки сірому кольору рожевий фон пом’якшується і стає ніжнішим, що створює відмінний настрій та покращує апетит у процесі прийому їжі. На такій кухні завжди спокійно, оскільки це поєднання створює психічну рівновагу та підкреслює функціональність приміщення.

У процесі вивчення питання ми усвідомили, що рожевий дуже корисний колір для оформлення кухні. Але вигідніше використовувати його з різними відтінками та акцентами, що дозволяють нівелювати несуттєві недоліки.

Фото дизайну рожевої кухні