Як вибрати млинницю: ТОП-10 найкращих млинців 2024 року!

Як вибрати млинець: критерії вибору, види, фото, характеристики. Рейтинг найкращих моделей 2024 року!

На світі, мабуть, немає жодної людини, яка хоча б одного разу в житті не скуштувала млинців. Уподобання можуть бути різними. Хтось більше любить солодкі млинці, комусь, навпаки, значно більше подобаються млинці з м’ясною чи картопляною начинкою. Зрештою, скільки людей, стільки та смаків. Однак немає таких, хто взагалі ніколи не куштував млинців.

Зате чимало таких, хто банально не знає, як ці ласощі готуються. Як підготувати тісто, що краще використовувати: молоко або звичайну воду, яку сковороду краще застосовувати під час смалення млинців. Причому людський прогрес давно вже відійшов від звичних сковорідок для млинців із низькими краями.

Загальні відомості про млинці

Наразі значно більшою популярністю користуються млинці. За своїм зовнішнім виглядом один із основних видів дуже схожий на звичайну електричну плитку. У ньому присутні відразу кілька поглиблень (або одне велике заглиблення) куди заливається тісто для оладок або млинців.

Поверхня пристрою нагрівається, завдяки чому на ній смажаться млинці. Іншим різновидом тієї ж млинці є пристрій, у якому немає жодних заглиблень. Воно є круглим за формою і має спеціальну ємність, в яку наливається готове тісто.

Пристрій занурюється в цю ємність, завдяки чому на поверхню наклеюється шар тіста. Після готовності однієї сторони тісто просто вручну перекладається на іншу сторону.