Блендер який краще вибрати: рейтинг моделей у співвідношенні ціна, якість

Блендер який краще вибрати – найкращі та найцікавіші моделі 2024 + ціни, відгуки

Блендер для дому – це прилад для подрібнення, змішування, шаткування продуктів. За допомогою його можна приготувати коктейлі та крем супи. Прилад можна зустріти майже на кожній кухні.

Але часто вибираючи цей прилад, люди набувають будь-якого блендера з гарним дизайном. Ще одна помилка в тому, що не звертається увага на потужність приладу, адже від параметрів блендера залежить успіх його роботи.

Неправильно підібраний пристрій не переробить окремі продукти або покаже погану якість роботи. Як правильно вибрати блендер для дому? Розглянемо, на що потрібно звертати увагу, а також які існують моделі приладів.

Види приладів

Винайдено блендери наступних двох типів: стаціонарні та занурювальні моделі. Особливістю стаціонарних є те, що вони подрібнюють та спінюють продукти у своїй ємності.

Занурювальний варіант мобільніший, його легко взяти і опустити у відповідний посуд, щоб подрібнити продукти. В даний час найбільш затребуваними вважаються занурювальні моделі.







Це система відкритого типу, що нагадує міксер із ножем або віночком. Випущено великий асортимент пристроїв, з яких можна вибрати побутові та професійні прилади з різними видами насадок.

Не потрібно плутати блендери з м’ясорубками, комбайнами, тістомішалками.

Потужність та швидкість обертання блендера

Багато цікавить питання: блендер занурювальний який краще? Розглянемо по порядку два параметри:

  • Потужність приладу. Відповідає за швидкодію та продуктивне подрібнення продуктів. Які потужності у занурювальних блендерів? Сучасні моделі мають параметри від 120 – 1500 Вт. Часто продукція купується із усередненими даними 700-800 Вт. Розгляд відгуків показав, що цієї потужності вистачає, щоб перемолоти продукти для приготування звичайних страв. Якщо планується розколювати лід або посікти м’ясо, тоді потрібно брати моделі з більшою потужністю. Якщо пристрій буде застосовуватися для приготування супів та м’яких овочів, то підійде прилад з невеликою потужністю;
  • Швидкість обертання. Це ще один показник, що впливає на швидкість подрібнення. У сучасних приладів вона становить від 10 000 до 19 000 оборотів/хв, а швидкостей налічується від 1 до 25. Насправді часто використовується лише 1-2 швидкості. Окремі вироби мають функцію плавного перемикання швидкості. За допомогою дії з натискання кнопки можна збільшувати або знижувати оберти апарата.Випущено блендери з турбо режимом, де натисканням на кнопку вдасться включити роботу приладу на максимальну потужність на недовгий проміжок часу. Ще є апарати з імпульсним режимом. При його увімкненні насадки починають крутитися з короткочасними зупинками. Це необхідно при обробці овочів та фруктів, які здатні зупинити ножі апарату та порушити його роботу.

Крім режимів швидкості радиться розглянути пристрій ножа на блендері, найкращий варіант – це 3-4 лопаті, а не 2 відгалуження.




















Як і у різного приладу, блендер має деякі недоліки. Наприклад, утримуючи прилад у включеному стані, через час рука може втомлюватися від певного зусилля утримання, а також від вібрації. Це властиво дешевим приладам. Тому варто купувати блендери середньої та високої цінової категорії.

Комплект насадок

Сам занурювальний блендер є корпусом приладу у вигляді ручки, що вміщає електроніку, на яку встановлюються різні насадки. Часто в такий набір входять насадки для перемелювання, збивання та довгаста склянка, в нього встановлюються різні ножі та вкладаються харчові продукти.

Щоб уникнути плати за додаткові аксесуари, потрібно врахувати, що у певних моделей у комплектацію можуть входити такі пристрої:

  • Ситечко та терка;
  • Щоб розколювати лід;
  • Для утворення пюре;
  • Диск для різання на кубики;
  • Під заміс тесту;
  • Скло і фляга в дорогу для приготовлених продуктів.

Млин, посудина, подрібнювач, вимірювальна склянка – це різноманітні чаші, що приєднуються до апарату. Купуючи блендер для дому необхідно взяти до уваги його властивості. Вони виготовляються з таких матеріалів, як метал, пластмаса, скло, та з різним об’ємом.




















Провід

Існують блендери занурювального типу, що випускаються бездротовими – вони відрізняються великою зручністю, хоча їх доводиться заряджати через час. Зважаючи на те, що прилад часто використовується на кухні, де є кілька розеток, тоді чи варто платити більше за автономну модель? Кожен господар має вирішити для себе сам.

  • Вибір блендера будується на цих властивостях і параметрах.
  • Крім вищезазначеного радиться придивитися на матеріал ручки та занурюваної частини приладу (метал або пластмаса), а також на довжину електричного шнура.
  • В окремих блендерів є петля, призначена для підвішування на стіну.

Завдяки цьому блендер висітиме на кухні врівень з ополониками та іншими пристосуваннями для приготування їжі.

Кращі прилади

Розглянемо рейтинг найкращих приладів:

  • Кращим блендером занурювального типу в 2020 році, за співвідношенням ціни та якості, визнано Tefal HB 656. Багато людей, які користувалися ним, висловилися за якість виготовлення та тривалий термін служби. Цей прилад має 20 швидкостей, потужність 1000 Вт, містку чашу на 500 мл. У комплекті є: мірна склянка на 800 мл, чашка для подрібнення, якісний корпус у вигляді ніжки, віночок для збивання яєць, міцний ніж для подрібнення;
  • Домашній занурювальний блендер Polaris PHB 158AL Cube. Цей виробник протягом багатьох років випускає гідну продукцію. Цей блендер має такі функціональні можливості: подрібнювач, міксер, різання скибочками, шатківниця, нарізка кубиками. Має 30 швидкостей з можливістю плавного регулювання. Ножі з титану гарантують тривалий термін експлуатації. Мірна склянка з кришкою, а також із ємністю на 600 мл. Чашка основного подрібнювача містить 2 л продуктів;
  • Статус – професійний блендер занурювального типу, користувачі визнали за приладом Bamix Superbox 200, модель підтримує два швидкісні режими – 12 000 та 17 000 об/хв. Прилад має сертифікат безпеки, потужний двигун, подвійну ізоляцію, м’яке покриття перемикача та сріблястий корпус. Всі деталі, що входять у контакт з продуктами, виконані з нержавіючої сталі високої якості. У комплекті є різноманітні насадки, у тому числі для замісу тіста, збивання, рубки м’ясних виробів. Місткість чаші становить 1 л;
  • Кращим занурювальним блендером 2020 визнаний Braun MultiQuick 9 MQ 9087. Його вартість 12 000 рублів, проте він схожий на кухонний комбайн. Це дуже продуктивна модель, яка справляється із подрібненням навіть дуже твердих продуктів. У комплекті є велика кількість насадок. Робоча чаша вміщує 1500 мл, потужність 1000 Вт, є багато режимів та плавне регулювання швидкості. Є додаткові аксесуари для натирання овочів, фруктів та їх нарізування.

При виборі кухонної техніки потрібно багато врахувати, щоб зробити гідний вибір. У статті було розказано, на що звертати увагу при покупці. Також дивіться фото найкращих блендерів.

У даному рейтингу знаходяться найкращі моделі минулих років та нові вироби з широкими можливостями. Вибір залишається за кожним покупцем особисто.

Фото кращих моделей блендерів