Блендер який краще вибрати: рейтинг моделей у співвідношенні ціна, якість

Блендер який краще вибрати – найкращі та найцікавіші моделі 2024 + ціни, відгуки

Блендер для дому – це прилад для подрібнення, змішування, шаткування продуктів. За допомогою його можна приготувати коктейлі та крем супи. Прилад можна зустріти майже на кожній кухні.

Але часто вибираючи цей прилад, люди набувають будь-якого блендера з гарним дизайном. Ще одна помилка в тому, що не звертається увага на потужність приладу, адже від параметрів блендера залежить успіх його роботи.

Неправильно підібраний пристрій не переробить окремі продукти або покаже погану якість роботи. Як правильно вибрати блендер для дому? Розглянемо, на що потрібно звертати увагу, а також які існують моделі приладів.

Види приладів

Винайдено блендери наступних двох типів: стаціонарні та занурювальні моделі. Особливістю стаціонарних є те, що вони подрібнюють та спінюють продукти у своїй ємності.

Занурювальний варіант мобільніший, його легко взяти і опустити у відповідний посуд, щоб подрібнити продукти. В даний час найбільш затребуваними вважаються занурювальні моделі.Це система відкритого типу, що нагадує міксер із ножем або віночком. Випущено великий асортимент пристроїв, з яких можна вибрати побутові та професійні прилади з різними видами насадок.

Не потрібно плутати блендери з м’ясорубками, комбайнами, тістомішалками.