Як вибрати кулер для води: поради щодо вибору підлогових моделей з охолодженням та нагріванням + інструкція

Як вибрати кулер для води – правила вибору та експлуатації, плюси та мінуси, фото-огляд найкращих моделей на 2024 рік

Кулери для води вже стали невід’ємною частиною людського життя. Вони зустрічаються повсюдно: в офісах, в тренажерних залах і навіть у домашніх умовах. Їхня зручність і користь незаперечні.

Коли людина замислюється про покупку кулера у свій будинок, то вона може розгубитися не лише від візуального розмаїття моделей, а й від різноманітності технічних характеристик. На що потрібно звернути увагу при покупці кулера, щоб підібрати оптимальну модель?

Тип розміщення

Перше, про що варто задуматися при виборі кулера – вибір місця для його встановлення. Вирішивши, де буде розміщений кулер, можна миттєво відсікти чималу частину моделей. За цим критерієм можна розділити всі кулери на два види: підлогові та настільні модифікації.

Підлогові моделі краще підійдуть великим сім’ям:

  • Вони розраховані на велику кількість води.
  • Не варто відмовлятися від підлогових моделей виключно через асоціації з громіздкими, гучними кулерами, що були популярні раніше.
  • Завдяки працею дизайнерів, сучасні моделі більше нагадують акуратні шафки, що здатні вписатися в будь-який інтер’єр.

Настільні моделі мають куди скромніші габарити, їх легко встановити на будь-які кухонні поверхні або навіть підвіконня. При необхідності настільний кулер без жодних труднощів можна перемістити на інше місце.

Дана варіація техніки без труднощів справляється з малою витратою води, тому більшою мірою підійде невеликим сімействам.