Як вибрати індукційна плита? Інструкція + відгуки покупців

Індукційна плита: плюси та мінуси, технічні характеристики, опис принципу роботи та вибору потужності

Сучасні інновації дають споживачам можливість використовувати зручну техніку для життя. Індукційні плити загальновизнані кращими, найбільш практичними, безпечними і такими, що набувають заслуженої популярності. Вони будуть незамінні в будинку, де є маленькі діти, оскільки забезпечують повну безпеку та захист від травм та опіків.

Їх принцип роботи полягає у створенні електромагнітного поля та передачі тепла посуду, що знаходиться на склокерамічній конфорці. Причому гріється лише посуд, температура плити залишається холодною, що забезпечує одну з основних переваг.

Які бувають індукційні плити

Існує кілька видів індукційних плит:

  • Настільні;
  • Вбудовувані;
  • Комбіновані.


Перші плити індукційні настільні відносяться до переносних пристроїв, що дуже зручно в обмеженій площі або періодичному використанні.

Основні переваги таких плит – мобільність, функціональність, простота використання.Поверхня виконана з кераміки або загартованого скла, що дуже практично, оскільки ці матеріали не руйнуються від удару або падіння на них важкого предмета.

Дизайн настільних варіантів індукційних плит різноманітний, що, подивившись лише на фото, захочеться їх придбати.

Вбудовані варіанти більше підходять для тих, хто багато готує. Наприклад, вони підійдуть для великої сім’ї чи професійного кухаря у кафе чи ресторані. В середньому вона має чотири конфорки, на яких вільно вміщуються разом із спеціальною сковородою для індукційної плити, каструлі або чайник.

Третій варіант передбачає роботу половини конфорок в індукційному режимі, а половину у звичайному, електричному.